kwalletmanager - en to pl translation catalogue (122 entries)

en: An entry by the name '%1' already exists. Would you like to continue?
pl: Wpis o nazwie "%1" już istnieje. Czy chcesz kontynuować?

en: A folder by the name '%1' already exists.  What would you like to do?
pl: Katalog o nazwie "%1" już istnieje.  Co zamierzasz zrobić?

en: Replace
pl: Zastąp

en: Folders
pl: Katalogi

en: An unexpected error occurred trying to drop the item
pl: Wystąpił niespodziewany błąd podczas upuszczania elementu

en: An unexpected error occurred trying to drop the entry
pl: Wystąpił niespodziewany błąd podczas próby upuszczania wpisu

en: An unexpected error occurred trying to delete the original folder, but the folder has been copied successfully
pl: Wystąpił niespodziewany błąd podczas próby usunięcia oryginalnego katalogu, ale katalog został skopiowany pomyślnie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: These applications are currently connected to this wallet:
pl: Te programy są obecnie połączone z tym portfelem:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: These applications are authorized to access this wallet:
pl: Te programy są uprawnione do dostępu do tego portfelu:

en: Disconnect
pl: Rozłącz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
pl: &Zastąp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
pl: Z&astąp wszystkie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
pl: &Pomiń

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Skip A&ll
pl: Pomiń w&szystkie

en: Search
pl: Poszukaj

en: &Show values
pl: &Pokaż wartości

en: &New Folder...
pl: &Nowy katalog...

en: &Delete Folder
pl: &Usuń katalog

en: &Import a wallet...
pl: Za&importuj portfel...

en: &Import XML...
pl: Za&importuj XML...

en: &Export as XML...
pl: Wy&eksportuj jako XML...

en: &Copy
pl: S&kopiuj

en: &New...
pl: &Nowy...

en: &Rename
pl: &Zmień nazwę

en: &Delete
pl: &Usuń

en: Always show contents
pl: Zawsze pokazuj zawartość

en: Always hide contents
pl: Zawsze ukrywaj zawartość

en: Passwords
pl: Hasła

en: Maps
pl: Mapy

en: Binary Data
pl: Dane dwójkowe

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Are you sure you wish to delete the folder '%1' from the wallet?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć katalog "%1" z portfela?

en: Error deleting folder.
pl: Błąd podczas usuwania katalogu.

en: New Folder
pl: Nowy katalog

en: Please choose a name for the new folder:
pl: Wybierz nazwę dla nowego katalogu:

en: Sorry, that folder name is in use. Try again?
pl: Niestety, ta nazwa katalogu jest używana. Czy spróbować ponownie?

en: Try Again
pl: Spróbuj ponownie

en: Do Not Try
pl: Nie próbuj

en: Error saving entry. Error code: %1
pl: Błąd podczas zapamiętywania wpisu. Kod błędu: %1

en: The contents of the current item has changed.
    Do you want to save changes?
pl: Zmieniła się zawartość bieżącego elementu.
    Czy chcesz zapisać zmiany?

en: Password: %1
pl: Hasło: %1

en: Name-Value Map: %1
pl: Mapowanie nazw do wartości: %1

en: Binary Data: %1
pl: Dane dwójkowe: %1

en: New Entry
pl: Nowy wpis

en: Please choose a name for the new entry:
pl: Wybierz nazwę dla nowego wpisu:

en: Sorry, that entry already exists. Try again?
pl: Taki wpis już istnieje. Czy chcesz spróbować jeszcze raz?

en: An unexpected error occurred trying to add the new entry
pl: Wystąpił niespodziewany błąd podczas próby dodania nowego wpisu

en: An unexpected error occurred trying to rename the entry
pl: Wystąpił niespodziewany błąd podczas próby zmiany nazwy wpisu

en: Are you sure you wish to delete the item '%1'?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć pozycję "%1"?

en: An unexpected error occurred trying to delete the entry
pl: Wystąpił niespodziewany błąd podczas próby usunięcia wpisu

en: Unable to open the requested wallet.
pl: Nie można otworzyć żądanego portfela.

en: Unable to create temporary file for downloading '<b>%1</b>'.
pl: Nie można utworzyć pliku tymczasowego do pobierania '<b>%1</b>'.

en: Unable to access wallet '<b>%1</b>'.
pl: Nie można uzyskać dostępu do portfela "<b>%1</b>".

en: Folder '<b>%1</b>' already contains an entry '<b>%2</b>'.  Do you wish to replace it?
pl: Katalog "<b>%1</b>" zawiera już wpis "<b>%2</b>". Czy chcesz go zastąpić?

en: Unable to access XML file '<b>%1</b>'.
pl: Nie można uzyskać dostępu do pliku XML "<b>%1</b>".

en: Error reading XML file '<b>%1</b>' for input.
pl: Błąd odczytywania pliku XML "<b>%1</b>".

en: Error: XML file does not contain a wallet.
pl: Błąd: plik XML nie zawiera portfela.

en: Unable to store to '<b>%1</b>'.
pl: Nie można zapisać w '<b>%1</b>'.

en: The KDE Wallet system is not enabled. Do you want me to enable it? If not, the KWalletManager will quit as it cannot work without reading the wallets.
pl: System Portfela KDE nie został włączony. Czy chcesz go włączyć teraz? Jeśli nie, to ZarządzaniePortfelem zostanie zakończone, bo nie będzie działać poprawnie bez możliwości odczytywania portfeli.

en: Wallet
pl: Portfel

en: No wallets open.
pl: Brak otwartych portfeli.

en: A wallet is open.
pl: Portfel jest otwarty.

en: &New Wallet...
pl: &Nowy portfel...

en: &Delete Wallet...
pl: &Usuń portfel...

en: Export as encrypted
pl: Wyeksportuj jako zaszyfrowany

en: &Import encrypted
pl: Za&importuj zaszyfrowany

en: Configure &Wallet...
pl: Usta&wienia portfela...

en: Close &All Wallets
pl: Z&amknij wszystkie portfele

en: Unable to close wallet cleanly. It is probably in use by other applications. Do you wish to force it closed?
pl: Nie można zamknąć portfela w zwykły sposób. Prawdopodobnie jest używany przez inne programy. Czy chcesz wymusić zamknięcie portfela?

en: Force Closure
pl: Wymuś zamknięcie

en: Do Not Force
pl: Nie wymuszaj

en: Unable to force the wallet closed. Error code was %1.
pl: Nie można wymusić zamknięcia portfela. Kod błędu: %1.

en: Error opening wallet %1.
pl: Wystąpił błąd podczas otwierania portfela %1.

en: Please choose a name for the new wallet:
pl: Wybierz nazwę dla nowego portfela:

en: New Wallet
pl: Nowy portfel

en: Empty name is not supported. Please select a new one.
pl: Puste nazwy nie są obsługiwane. Wybierz nową nazwę.

en: Create new wallet
pl: Utwórz nowy portfel

en: Sorry, that wallet already exists. Try a new name?
pl: Taki portfel już istnieje. Czy chcesz spróbować jeszcze raz?

en: Try New
pl: Spróbuj na nowo

en: Are you sure you wish to delete the wallet '%1'?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć portfel "%1"?

en: Unable to delete the wallet. Error code was %1.
pl: Nie można usunąć portfela. Kod błędu: %1.

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Failed to open file for writing
pl: Nieudane otwieranie pliku do zapisu

en: Select file
pl: Wybierz plik

en: Failed to open file
pl: Nie można otworzyć pliku

en: Wallet named %1 already exists, Operation aborted
pl: Portfel o nazwie %1 już istnieje. Przerwano działanie

en: Failed to copy files
pl: Nieudane kopiowanie plików

en: Ignore unsaved changes?
pl: Pominąć niezapisane zmiany?

en: Ignore
pl: Pomiń

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
pl: &Plik

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
pl: U&stawienia

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
pl: Pomo&c

en: &Open...
pl: &Otwórz...

en: Change &Password...
pl: Zmień &hasło...

en: Disconnec&t
pl: &Rozłącz

en: Key
pl: Klucz

en: Value
pl: Wartość

en: Delete Entry
pl: Usuń wpis

en: &New Entry
pl: &Nowy wpis

en: Wallet Manager
pl: Zarządzanie portfelami

en: KDE Wallet Management Tool
pl: Narzędzie zarządzania portfelami KDE

en: Copyright ©2013–2017, KWallet Manager authors
pl: Copyright ©2013–2017, Autorzy Zarządzania Portfelem

en: Maintainer, user interface refactoring
pl: Opiekun, przeprojektowanie interfejsu użytkownika

en: Original author and former maintainer
pl: Autor pierwszej wersji i poprzedni opiekun

en: Developer and former maintainer
pl: Programista i poprzedni opiekun

en: Developer
pl: Programista

en: Show window on startup
pl: Pokaż okno przy uruchamianiu

en: For use by kwalletd only
pl: Do użycia tylko przez kwalletd

en: A wallet name
pl: Nazwa portfela

en: Revoke Authorization
pl: Odwołaj uprawnienie

en: &Close
pl: &Zamknij

[ctx: the 'kdewallet' is currently open (e.g. %1 will be replaced with current wallet name)]
en: The '%1' wallet is currently open
pl: Portfel '%1' jest obecnie otwarty

en: The wallet is currently closed
pl: Portfel jest obecnie zamknięty

note: i18n: ectx: property (text), widget (KSqueezedTextLabel, _stateLabel)
en: KSqueezedTextLabel
pl: KŚciśniętaEtykietaTekstowa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _openClose)
en: Open...
pl: Otwórz...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _changePassword)
en: Change Password...
pl: Zmień hasło...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _contentsTab)
en: Contents
pl: Zawartość

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _appsTab)
en: Applications
pl: Programy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _hideContents)
en: Hide &Contents
pl: Ukryj &zawartość

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _binaryViewShow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _showContents)
en: Show &Contents
pl: Pokaż &zawartość

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _undoChanges)
en: &Undo
pl: &Cofnij

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _saveChanges)
en: &Save
pl: Zapi&sz
