kwalletmanager - en to sa translation catalogue (124 entries)

en: An entry by the name '%1' already exists. Would you like to continue?
sa: '%1' इति नाम्ना प्रविष्टिः पूर्वमेव अस्ति । किं भवन्तः अग्रे गन्तुं इच्छन्ति ?

en: A folder by the name '%1' already exists.  What would you like to do?
sa: '%1' इति पुटं पूर्वमेव अस्ति ।  किं कर्तुम् इच्छसि ?

en: Replace
sa: प्रत्याहृ

en: Folders
sa: पुटम्

en: An unexpected error occurred trying to drop the item
sa: द्रव्यं त्यक्तुं प्रयतमाने अप्रत्याशितदोषः अभवत्

en: An unexpected error occurred trying to drop the entry
sa: प्रविष्टिं त्यक्तुं प्रयतमाने अप्रत्याशितदोषः अभवत्

en: An unexpected error occurred trying to delete the original folder, but the folder has been copied successfully
sa: मूलपुटं विलोपयितुं प्रयतमाने अप्रत्याशितदोषः अभवत्, परन्तु पुटे सफलतया प्रतिलिपितः अस्ति

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: These applications are currently connected to this wallet:
sa: एते अनुप्रयोगाः सम्प्रति अस्मिन् बटुकेन सह सम्बद्धाः सन्ति:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: These applications are authorized to access this wallet:
sa: एते अनुप्रयोगाः एतत् बटुकं प्राप्तुं अधिकृताः सन्ति:

en: Disconnect
sa: विच्छेदं कुर्वन्तु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
sa: &प्रत्याहृ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
sa: प्रतिस्थापनं &All

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
sa: &क्षिपते

en: Search
sa: अन्वेषण

[ctx: @option:check]
en: &Show values
sa: &मूल्यानि दर्शयतु

en: &New Folder...
sa: &नवीन फोल्डर...

en: &Delete Folder
sa: &पुटं विलोपयन्तु

en: &Import a wallet...
sa: &एकं बटुकं आयातयन्तु...

en: &Import XML...
sa: &XML आयात करें...

en: &Export as XML...
sa: &XML रूपेण निर्यातयन्तु...

en: &Copy
sa: &प्रतिलिपि

en: &New...
sa: &नूतनम्‌...

en: &Rename
sa: &नाम पुनर्नाम

en: &Delete
sa: &लुप्

en: Always show contents
sa: सर्वदा सामग्रीं दर्शयतु

en: Always hide contents
sa: सामग्रीं सर्वदा गोपयन्तु

en: Passwords
sa: गुप्तशब्दाः

en: Maps
sa: मानचित्र

en: Binary Data
sa: द्विचक्रीय डेटा

en: Unknown
sa: अज्ञात

en: Are you sure you wish to delete the folder '%1' from the wallet?
sa: किं भवान् निश्चयेन '%1' इति पुटं बटुकात् विलोपयितुम् इच्छति?

en: Error deleting folder.
sa: पुटं विलोपयन् त्रुटिः।

en: New Folder
sa: नवीनं पुटम्

en: Please choose a name for the new folder:
sa: कृपया नूतनपुटस्य नाम चिनुत:

en: Sorry, that folder name is in use. Try again?
sa: क्षम्यतां, तत् पुटनाम प्रयुक्तम् अस्ति । पुनः प्रयासं कुरुत?

en: Try Again
sa: पुनः प्रयासं कुरुत

en: Do Not Try
sa: प्रयासं मा कुरुत

en: Error saving entry. Error code: %1
sa: प्रविष्टिः रक्षणे त्रुटिः। त्रुटिसङ्केतः: %1

en: The contents of the current item has changed.
    Do you want to save changes?
sa: वर्तमानवस्तूनाम् विषयवस्तु परिवर्तिता अस्ति ।
    परिवर्तनं रक्षितुं इच्छति वा ?

en: Password: %1
sa: गुप्तशब्दः %1

en: Name-Value Map: %1
sa: नाम-मूल्यं मानचित्रम् : %1

en: Binary Data: %1
sa: द्विचक्रीयदत्तांशः %1

en: New Entry
sa: नवीन प्रविष्टि

en: Please choose a name for the new entry:
sa: कृपया नूतनप्रविष्टेः नाम चिनुत:

en: Sorry, that entry already exists. Try again?
sa: क्षम्यतां, सा प्रविष्टिः पूर्वमेव अस्ति । पुनः प्रयासं कुरुत?

en: An unexpected error occurred trying to add the new entry
sa: नूतनप्रविष्टिं योजयितुं प्रयतमाने अप्रत्याशितदोषः अभवत्

en: An unexpected error occurred trying to rename the entry
sa: प्रविष्टेः नामकरणं कर्तुं प्रयतमाने अप्रत्याशितदोषः अभवत्

en: Are you sure you wish to delete the item '%1'?
sa: किं भवान् निश्चितः अस्ति यत् भवान् '%1' इति द्रव्यं विलोपयितुम् इच्छति?

en: An unexpected error occurred trying to delete the entry
sa: प्रविष्टिं विलोपयितुं प्रयतमाने अप्रत्याशितदोषः अभवत्

en: Unable to open the requested wallet.
sa: अनुरोधितं बटुकं उद्घाटयितुं असमर्थः।

en: Unable to create temporary file for downloading '<b>%1</b>'.
sa: &#39; <b>%1</b> &#39; अवतरणं कर्तुं अस्थायीसञ्चिकां निर्मातुं असमर्थम् ।

en: Unable to access wallet '<b>%1</b>'.
sa: बटुकं &#39; <b>%1</b> &#39; अभिगन्तुं असमर्थम् ।

en: Folder '<b>%1</b>' already contains an entry '<b>%2</b>'.  Do you wish to replace it?
sa: &#39; <b>%1</b> &#39; पुटस्य पूर्वमेव &#39; <b>%2</b> &#39; इति प्रविष्टिः अस्ति । किं भवन्तः तस्य स्थाने अन्यं स्थापयितुम् इच्छन्ति ?

en: Unable to access XML file '<b>%1</b>'.
sa: XML सञ्चिकां &#39; <b>%1</b> &#39; अभिगन्तुं असमर्थम् ।

en: Error reading XML file '<b>%1</b>' for input.
sa: निवेशार्थं XML सञ्चिकां &#39; <b>%1</b> &#39; पठने त्रुटिः ।

en: Error: XML file does not contain a wallet.
sa: त्रुटिः : XML सञ्चिकायां बटुकं नास्ति ।

en: Unable to store to '<b>%1</b>'.
sa: &#39; <b>%1</b> &#39; इत्यत्र संग्रहीतुं असमर्थः ।

en: The KDE Wallet system is not enabled. Do you want me to enable it? If not, the KWalletManager will quit as it cannot work without reading the wallets.
sa: KDE Wallet प्रणाली सक्षमा नास्ति । किं त्वं इच्छसि यत् अहं तत् सक्षमं करोमि ? यदि न, तर्हि KWalletManager त्यक्ष्यति यतः बटुकानि पठितुं विना कार्यं कर्तुं न शक्नोति ।

en: Wallet
sa: लघुपुट

en: No wallets open.
sa: न बटुकाः उद्घाटिताः।

en: A wallet is open.
sa: एकं बटुकं उद्घाटितम् अस्ति।

en: &New Wallet...
sa: &नव बटुआ...

en: &Delete Wallet...
sa: &बटुआ डिलीट...

en: Export as encrypted
sa: एन्क्रिप्टेड् इति निर्यातं कुर्वन्तु

en: &Import encrypted
sa: &आयात एन्क्रिप्टेड

en: Configure &Wallet...
sa: &Wallet विन्यस्तं कुर्वन्तु...

en: Close &All Wallets
sa: &All Wallets बन्द करें

en: Unable to close wallet cleanly. It is probably in use by other applications. Do you wish to force it closed?
sa: बटुकं स्वच्छतया बन्दं कर्तुं असमर्थः। सम्भवतः अन्यैः अनुप्रयोगैः प्रयुक्तम् अस्ति । किं त्वं तत् बलात् पिहितं कर्तुम् इच्छसि ?

en: Force Closure
sa: बल समापन

en: Do Not Force
sa: बलं मा कुरुत

en: Unable to force the wallet closed. Error code was %1.
sa: बटुकं बलात् बन्दं कर्तुं असमर्थः। त्रुटिसङ्केतः %1 आसीत् ।

en: Error opening wallet %1.
sa: बटुकं %1 उद्घाटयितुं त्रुटिः।

en: Please choose a name for the new wallet:
sa: कृपया नूतनबटुकस्य नाम चिनुत:

[ctx: @title:window]
en: New Wallet
sa: नवीन बटुआ

en: Empty name is not supported. Please select a new one.
sa: रिक्तं नाम समर्थितं नास्ति। कृपया नूतनं चिनुत।

en: Create new wallet
sa: नूतनं बटुकं रचयन्तु

en: Sorry, that wallet already exists. Try a new name?
sa: क्षम्यतां, तत् बटुकं पूर्वमेव अस्ति । नूतनं नाम प्रयतस्व?

en: Try New
sa: नवीनं प्रयतस्व

en: Are you sure you wish to delete the wallet '%1'?
sa: किं भवान् निश्चयेन '%1' बटुकं विलोपयितुम् इच्छति?

en: Unable to delete the wallet. Error code was %1.
sa: बटुकं विलोपयितुं असमर्थः। त्रुटिसङ्केतः %1 आसीत् ।

en: File name
sa: सञ्चिकानाम

en: Failed to open file for writing
sa: लेखनार्थं सञ्चिकां उद्घाटयितुं असफलम्

en: Select file
sa: सञ्चिकां चिनोतु

en: Failed to open file
sa: सञ्चिकां उद्घाटयितुं असफलम्

en: Wallet named %1 already exists, Operation aborted
sa: %1 इति नामकं बटुकं पूर्वमेव अस्ति, ऑपरेशनं निरस्तम्

en: Failed to copy files
sa: सञ्चिकानां प्रतिलिपिं कर्तुं असफलम्

en: Ignore unsaved changes?
sa: असरक्षितपरिवर्तनानां अवहेलनां कुर्वन्तु?

en: Ignore
sa: उपेक्षा

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sa: &संचिका

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sa: &सेटिंग्स

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
sa: &साहाय्यम्‌

[ctx: @info:status]
en: An error occurred when connecting to the KWallet service:<nl/>%1
sa: KWallet सेवायाः सह संयोजने त्रुटिः अभवत्:<nl/>%1

en: &Open...
sa: &उद्घाटित...

en: Change &Password...
sa: परिवर्तन &गुप्तशब्द...

en: Disconnec&t
sa: विच्छेद&t

en: Key
sa: कुंजी

en: Value
sa: मूल्यम्‌

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete Entry
sa: प्रविष्टि विलोपयतु

en: &New Entry
sa: &नवीन प्रविष्टि

en: Wallet Manager
sa: बटुआ प्रबन्धक

en: KDE Wallet Management Tool
sa: KDE बटुआ प्रबन्धन साधनम्

en: Copyright ©2013–2017, KWallet Manager authors
sa: प्रतिलिपि अधिकार ©2013–2017, KWallet प्रबन्धक लेखक

[ctx: @info:credit]
en: Valentin Rusu
sa: वैलेन्टिन रुसु

en: Former Maintainer, user interface refactoring
sa: पूर्व Maintainer, उपयोक्तृ-अन्तरफलक refactoring

[ctx: @info:credit]
en: George Staikos
sa: जार्ज स्टैइकोस

en: Original author and former maintainer
sa: मूल लेखक एवं पूर्व परिपालक

[ctx: @info:credit]
en: Michael Leupold
sa: माइकल ल्यूपोल्ड

en: Developer and former maintainer
sa: विकासकः पूर्वपालकः च

[ctx: @info:credit]
en: Isaac Clerencia
sa: आइजैक क्लेरेन्सिया

en: Developer
sa: विकासकः

en: For use by kwalletd only
sa: केवलं kwalletd द्वारा उपयोगाय

en: A wallet name
sa: एकं बटुकनाम

en: Revoke Authorization
sa: प्राधिकरण निरस्त करो

en: &Close
sa: &पिधानं करोतु

[ctx: the 'kdewallet' is currently open (e.g. %1 will be replaced with current wallet name)]
en: The '%1' wallet is currently open.
sa: '%1' बटुकं सम्प्रति उद्घाटितम् अस्ति ।

en: The wallet is currently closed.
sa: सम्प्रति बटुकं पिहितम् अस्ति।

note: i18n: ectx: property (text), widget (KSqueezedTextLabel, _stateLabel)
en: KSqueezedTextLabel
sa: KSqueezedTextLabel इति

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _openClose)
en: Open...
sa: उद्घाटित...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _changePassword)
en: Change Password...
sa: गुप्तशब्दं परिवर्तयन्तु...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _contentsTab)
en: Contents
sa: विषयवस्तु

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _appsTab)
en: Applications
sa: अनुप्रयोगाः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _hideContents)
en: Hide &Contents
sa: गोपयन्तु &सामग्री

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _binaryViewShow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _showContents)
en: Show &Contents
sa: &सामग्री दर्शयतु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _saveChanges)
en: &Save
sa: &रक्ष्
