kwalletmanager - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Disconnect
se: Ii laktašuvvon

en: Search
se: Oza

en: &Copy
se: &Máŋge

en: Delete Entry
se: Váldde eret merkoša

en: &Close
se: &Gidde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _changePassword)
en: Change Password...
se: Rievdat beassansáni …

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _appsTab)
en: Applications
se: Prográmmat
