kcmkwallet - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: KDE Wallet Control Module
sk: Modul Ovládacieho centra pre KDE Wallet

en: New Wallet
sk: Nový wallet

en: Please choose a name for the new wallet:
sk: Prosím, vyberte názov pre nový wallet:

en: Always Allow
sk: Vždy povoliť

en: Always Deny
sk: Nikdy nepovoliť

en: Permission denied.
sk: Prístup zamietnutý.

en: Error while authenticating action:
    %1
sk: Chyba počas akcie autentifikácie:
    %1

en: This configuration module allows you to configure the KDE wallet system.
sk: Tento konfiguračný modul umožňuje nastaviť systém KDE Wallet.

en: &Delete
sk: &Odstrániť

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Wallet Preferences
sk: Predvoľby Wallet

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _enabled)
en: <p>The wallet subsystem provides a convenient and secure way to manage all your passwords. This option specifies whether or not you want to use it.</p>
sk: <p>Podsystém Wallet poskytuje pohodlný a bezpečný spôsob na spravovanie všetkých vašich hesiel. Táto možnosť špecifikuje, či chcete používať tento systém</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _enabled)
en: &Enable the KDE wallet subsystem
sk: &Povoliť podsystém KDE Wallet

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: It is best to close your wallets when you are not using them to prevent others from viewing or using them.
sk: Je vhodné zatvoriť všetky wallety ak ich už nepoužívate, aby sa do nich nemohol ktokoľvek pozrieť alebo ich používať.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Close Wallet
sk: Zavrieť Wallet

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _closeIdle) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, _idleTime)
en: <p><b>Close wallet after a period of inactivity.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
sk: <p><b>Zavrie wallet, ak sa nejakú dobu nepoužíva.</b><br>Po zatvorení walletu je nutné znovu zadať heslo pre prístup k nemu.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Close when unused for:
sk: Zavrieť, ak sa nepoužíva:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, _idleTime)
en:  minutes
sk:  minúty

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: <p><b>Close wallet as soon as the screensaver starts.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
sk: <p><b>Zavrie wallet ihneď po spustení šetriča obrazovky.</b><br>Po zatvorení walletu je nutné znovu zadať heslo pre prístup k nemu.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: Close when screensaver starts
sk: Zavrieť pri spustení šetriča obrazovky

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: <p><b>Close wallet as soon as applications that use it have stopped.</b><br>Note that your wallet will only be closed when all applications that use it have stopped.<br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
sk: <p><b>Zavrie wallet ihneď po ukončení aplikácie, ktorá ho používala.</b><br>Uvedomte si, že wallet sa zatvorí až potom, čo sa ukončia všetky aplikácie, ktoré ho používajú.<br>Po zatvorení walletu je nutné znovu zadať heslo pre prístup k nemu.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: Close when last application stops using it
sk: Zavrieť wallet ak ho posledná aplikácia prestane používať

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Automatic Wallet Selection
sk: Automatický výber wallet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select wallet to use as default:
sk: Vyberte štandardný wallet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newWallet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newLocalWallet)
en: New...
sk: Nový...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _localWalletSelected)
en: Different wallet for local passwords:
sk: Iný wallet pre lokálne heslá:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Wallet Manager
sk: Správca Wallet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _launchManager)
en: Show manager in system tray
sk: Zobraziť správcu v systémovej lište

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autocloseManager)
en: Hide system tray icon when last wallet closes
sk: Skryť ikonu systémovej lišty po zatvorení posledného walletu

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Access Control
sk: Ovládanie prístupu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _openPrompt)
en: &Prompt when an application accesses a wallet
sk: &Vyzvať pri pokuse aplikácie o otvorenie peňaženky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Application
sk: Aplikácia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Policy
sk: Politika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _launch)
en: &Launch Wallet Manager
sk: &Spustiť správcu pre Wallet
