kcmkwallet - en to sl translation catalogue (35 entries)

en: KDE Wallet Control Module
sl: Nadzorni modul Listnice za KDE

en: New Wallet
sl: Nova listnica

en: Please choose a name for the new wallet:
sl: Izberite ime za novo listnico:

en: Always Allow
sl: Vedno dovoli

en: Always Deny
sl: Vedno zavrni

en: Permission denied.
sl: Nimate dovoljenja.

en: Error while authenticating action:
    %1
sl: Napaka med overjanjem dejanja:
    %1

en: This configuration module allows you to configure the KDE wallet system.
sl: Ta nadzorni modul vam omogoča nastaviti sistem listnic za KDE.

en: &Delete
sl: I&zbriši

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Wallet Preferences
sl: Možnosti listnice

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _enabled)
en: <p>The wallet subsystem provides a convenient and secure way to manage all your passwords. This option specifies whether or not you want to use it.</p>
sl: <p>Podsistem listnic vam ponuja udoben in varen način za upravljanje z vsemi vašimi gesli. S to možnostjo izberete, ali bi radi ta sistem uporabljali ali ne.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _enabled)
en: &Enable the KDE wallet subsystem
sl: &Omogoči podsistem listnic za KDE

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: It is best to close your wallets when you are not using them to prevent others from viewing or using them.
sl: Najbolje je zapreti vaše listnice, ko jih ne uporabljate več, da ne bo vsak gledal vanje ali jih uporabljal.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Close Wallet
sl: Zapri listnico

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _closeIdle) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, _idleTime)
en: <p><b>Close wallet after a period of inactivity.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
sl: <p><b>Zapri listnico po nekem obdobju nedejavnosti.</b><br>Ko je listnica zaprta, je potrebno geslo za dostop do nje.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Close when unused for:
sl: Zapri, če ni uporabljena več kot:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, _idleTime)
en:  minutes
sl:  minut

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: <p><b>Close wallet as soon as the screensaver starts.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
sl: <p><b>Zapri listnico takoj, ko se zažene ohranjevalnik zaslona.</b><br>Ko je listnica zaprta, je potrebno geslo za dostop do nje.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: Close when screensaver starts
sl: Zapri, ko se zažene ohranjevalnik zaslona

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: <p><b>Close wallet as soon as applications that use it have stopped.</b><br>Note that your wallet will only be closed when all applications that use it have stopped.<br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
sl: <p><b>Zapri listnico takoj, ko se programi, ki jo uporabljajo, zaustavijo.</b><br>Vedite, da bodo vaše listnice zaprte le takrat, ko se bodo vsi programi, ki jih uporabljajo, zaustavili.<br>Ko je listnica zaprta, je potrebno geslo za dostop do nje.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: Close when last application stops using it
sl: Zapri, ko jo preneha uporabljati zadnji program

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Automatic Wallet Selection
sl: Samodejni izbor listnice

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select wallet to use as default:
sl: Izberite listnico, ki jo boste privzeto uporabljali:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newWallet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newLocalWallet)
en: New...
sl: Nova ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _localWalletSelected)
en: Different wallet for local passwords:
sl: Druga listnica za krajevna gesla:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Wallet Manager
sl: Upravljalnik listnic

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _launchManager)
en: Show manager in system tray
sl: Pokaži v sistemski vrstici

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autocloseManager)
en: Hide system tray icon when last wallet closes
sl: Skrij ikono v sistemski vrstici, ko se zapre zadnja listnica

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _secretServiceAPI)
en: Enable Secret Service DBus API
sl: Omogoči Secret Service DBus API

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Access Control
sl: Nadzor dostopa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _openPrompt)
en: &Prompt when an application accesses a wallet
sl: O&pozori, ko program dostopa do listnice

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Wallet
sl: Listnica

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Application
sl: Program

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Policy
sl: Pravilnik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _launch)
en: &Launch Wallet Manager
sl: &Zaženi upravljalnika listnic
