kwalletmanager - en to sr translation catalogue (125 entries)

en: An entry by the name '%1' already exists. Would you like to continue?
sr: Унос по имену „%1“ већ постоји. Желите ли да наставите?

en: A folder by the name '%1' already exists.  What would you like to do?
sr: Фасцикла по имену „%1“ већ постоји. Шта желите да урадите?

en: Replace
sr: Замени

en: Folders
sr: Фасцикле

en: An unexpected error occurred trying to drop the item
sr: Неочекивана грешка при покушају превлачења ставке

en: An unexpected error occurred trying to drop the entry
sr: Неочекивана грешка при покушају превлачења уноса

en: An unexpected error occurred trying to delete the original folder, but the folder has been copied successfully
sr: Неочекивана грешка при покушају брисања изворне фасцикле, али је фасцикла успешно копирана.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: These applications are currently connected to this wallet:
sr: Наредни програми су тренутно повезани са овим новчаником:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: These applications are authorized to access this wallet:
sr: Наредни програми су овлашћени за приступ овом новчанику:

en: Disconnect
sr: Прекини везу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
sr: &Замени

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
sr: Замени &све

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
sr: &Прескочи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Skip A&ll
sr: Прескочи с&ве

en: Search
sr: Претражи

en: &Show values
sr: &Прикажи вредности

en: &New Folder...
sr: &Нова фасцикла...

en: &Delete Folder
sr: &Обриши фасциклу

en: &Import a wallet...
sr: &Увези новчаник...

en: &Import XML...
sr: &Увези ИксМЛ...

en: &Export as XML...
sr: &Извези као ИксМЛ...

en: &Copy
sr: &Копирај

en: &New...
sr: &Нови...

en: &Rename
sr: &Преименуј

en: &Delete
sr: &Обриши

en: Always show contents
sr: Увек прикажи садржај

en: Always hide contents
sr: Увек сакриј садржај

en: Passwords
sr: лозинке

en: Maps
sr: мапе

en: Binary Data
sr: бинарни подаци

en: Unknown
sr: непознато

en: Are you sure you wish to delete the folder '%1' from the wallet?
sr: Желите ли заиста да обришете фасциклу „%1“ из новчаника?

en: Error deleting folder.
sr: Грешка при брисању фасцикле.

en: New Folder
sr: Нова фасцикла

en: Please choose a name for the new folder:
sr: Изаберите име за нову фасциклу:

en: Do Not Try
sr: Не покушавај

en: Sorry, that folder name is in use. Try again?
sr: То име фасцикле се већ користи. Да покушате поново?

en: Try Again
sr: Покушај поново

en: Error saving entry. Error code: %1
sr: Грешка при уписивању ставке: Кôд грешке: %1

en: The contents of the current item has changed.
    Do you want to save changes?
sr: Садржај текуће ставке је измењен.
    Желите ли да сачувате измене?

en: Password: %1
sr: Лозинка: %1

en: Name-Value Map: %1
sr: Мапа име‑вредност: %1

en: Binary Data: %1
sr: Бинарни подаци: %1

en: New Entry
sr: Нови унос

en: Please choose a name for the new entry:
sr: Изаберите име за нови унос:

en: Sorry, that entry already exists. Try again?
sr: Тај унос већ постоји. Да покушате поново?

en: An unexpected error occurred trying to add the new entry
sr: Неочекивана грешка при покушају додавања новог уноса

en: An unexpected error occurred trying to rename the entry
sr: Неочекивана грешка при покушају преименовања уноса

en: Are you sure you wish to delete the item '%1'?
sr: Желите ли заиста да обришете ставку „%1“?

en: An unexpected error occurred trying to delete the entry
sr: Неочекивана грешка при покушају брисања уноса

en: Unable to open the requested wallet.
sr: Не могу да отворим захтевани новчаник.

en: Unable to create temporary file for downloading '<b>%1</b>'.
sr: Не могу да направим привремени фајл за преузимање <b>%1</b>.

en: Unable to access wallet '<b>%1</b>'.
sr: Не могу да приступим новчанику <b>%1</b>.

en: Folder '<b>%1</b>' already contains an entry '<b>%2</b>'.  Do you wish to replace it?
sr: Фасцикла <b>%1</b> већ садржи ставку <b>%2</b>. Желите ли да је замените?

en: Unable to access XML file '<b>%1</b>'.
sr: Не могу да приступим ИксМЛ фајлу <b>%1</b>.

en: Error reading XML file '<b>%1</b>' for input.
sr: Грешка при читању ИксМЛ фајла <b>%1</b> за улаз.

en: Error: XML file does not contain a wallet.
sr: Грешка: ИксМЛ фајл не садржи новчаник.

en: Unable to store to '<b>%1</b>'.
sr: Не могу да складиштим у <b>%1</b>.

en: The KDE Wallet system is not enabled. Do you want me to enable it? If not, the KWalletManager will quit as it cannot work without reading the wallets.
sr: Систем КДЕ новчаника није активан. Желите ли да га активирате? Ако не, Менаџер К‑новчаника ће изаћи пошто не може да ради без читања новчаника.

en: Wallet
sr: Новчаник

en: No wallets open.
sr: Нема отворених новчаника.

en: A wallet is open.
sr: Новчаник је отворен.

en: &New Wallet...
sr: &Нови новчаник...

en: &Delete Wallet...
sr: &Обриши новчаник...

en: Export as encrypted
sr: Извези шифровано

en: &Import encrypted
sr: &Увези шифровано

en: Configure &Wallet...
sr: Подеси &новчаник...

en: Close &All Wallets
sr: Затвори &све новчанике

en: Unable to close wallet cleanly. It is probably in use by other applications. Do you wish to force it closed?
sr: Не могу да затворим новчаник чисто. Вероватно га користе други програми. Желите ли да приморате затварање?

en: Force Closure
sr: Приморај затварање

en: Do Not Force
sr: Не приморавај

en: Unable to force the wallet closed. Error code was %1.
sr: Не могу ни да приморам затварање новчаника. Кôд грешке: %1.

en: Error opening wallet %1.
sr: Грешка при отварању новчаника %1.

en: Please choose a name for the new wallet:
sr: Изаберите име за нови новчаник:

en: New Wallet
sr: Нови новчаник

en: Empty name is not supported. Please select a new one.
sr: Празно име није подржано, изаберите неко друго.

en: Create new wallet
sr: Стварање новог новчаника

en: Sorry, that wallet already exists. Try a new name?
sr: Тај новчаник већ постоји. Да покушате с новим именом?

en: Try New
sr: Покушај ново

en: Are you sure you wish to delete the wallet '%1'?
sr: Желите ли заиста да обришете новчаник „%1“?

en: Unable to delete the wallet. Error code was %1.
sr: Не могу да обришем новчаник. Кôд грешке: %1.

en: File name
sr: Име фајла

en: Failed to open file for writing
sr: Не могу да отворим фајл за упис.

en: Select file
sr: Изаберите фајл

en: Failed to open file
sr: Не могу да отворим фајл.

en: Wallet named %1 already exists, Operation aborted
sr: Новчаник по имену %1 већ постоји, поступак обустављен.

en: Failed to copy files
sr: Не могу да копирам фајлове.

en: Ignore unsaved changes?
sr: Игнорисати несачуване измене?

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sr: &Фајл

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sr: &Подешавање

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
sr: П&омоћ

en: &Open...
sr: &Отвори...

en: Change &Password...
sr: Измени &лозинку...

en: Disconnec&t
sr: &Прекини везу

en: Key
sr: кључ

en: Value
sr: вредност

en: Delete Entry
sr: Обриши унос

en: &New Entry
sr: &Нови унос

en: Wallet Manager
sr: Менаџер новчаника

en: KDE Wallet Management Tool
sr: КДЕ алатка за управљање новчаницима

en: Copyright ©2013–2017, KWallet Manager authors
sr: © 2013–2017, аутори Менаџера К‑новчаника

en: Valentin Rusu
sr: Валантен Ризи

en: Maintainer, user interface refactoring
sr: Одржавалац, рефакторисање корисничког сучеља

en: George Staikos
sr: Џорџ Стајкос

en: Original author and former maintainer
sr: Првобитни аутор и бивши одржавалац

en: Michael Leupold
sr: Михаел Лојполд

en: Developer and former maintainer
sr: Програмер и бивши одржавалац

en: Isaac Clerencia
sr: Исак Клеренсија Перез

en: Developer
sr: Програмер

en: Show window on startup
sr: Прикажи прозор по покретању

en: For use by kwalletd only
sr: Користи се само уз kwalletd

en: A wallet name
sr: Име новчаника

en: Revoke Authorization
sr: Опозови овлашћење

en: &Close
sr: &Затвори

[ctx: the 'kdewallet' is currently open (e.g. %1 will be replaced with current wallet name)]
en: The '%1' wallet is currently open
sr: Новчаник „%1“ тренутно је отворен.

en: The wallet is currently closed
sr: Новчаник је тренутно затворен.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KSqueezedTextLabel, _stateLabel)
en: KSqueezedTextLabel
sr: Текст-етикета

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _openClose)
en: Open...
sr: Отвори...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _changePassword)
en: Change Password...
sr: Измени лозинку...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _contentsTab)
en: Contents
sr: Садржај

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, _appsTab)
en: Applications
sr: Програми

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _hideContents)
en: Hide &Contents
sr: Сакриј &садржај

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _binaryViewShow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _showContents)
en: Show &Contents
sr: Прикажи &садржај

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _undoChanges)
en: &Undo
sr: &Опозови

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _saveChanges)
en: &Save
sr: &Сачувај
