kcmkwallet - en to sr@ijekavian translation catalogue (36 entries)

en: KDE Wallet Control Module
sr@ijekavian: КДЕ‑ов контролни модул новчаника

en: (c) 2003 George Staikos
sr@ijekavian: © 2003, Џорџ Стајкос

en: George Staikos
sr@ijekavian: Џорџ Стајкос

en: New Wallet
sr@ijekavian: Нови новчаник

en: Please choose a name for the new wallet:
sr@ijekavian: Изаберите име за нови новчаник:

en: Always Allow
sr@ijekavian: Увијек дозволи

en: Always Deny
sr@ijekavian: Увијек одбиј

en: Permission denied.
sr@ijekavian: Дозвола одбијена.

en: Error while authenticating action:
    %1
sr@ijekavian: Грешка при аутентификовању радње:
    %1

en: This configuration module allows you to configure the KDE wallet system.
sr@ijekavian: Овај модул вам омогућава да подесите КДЕ‑ов систем новчаника.

en: &Delete
sr@ijekavian: &Обриши

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Wallet Preferences
sr@ijekavian: Поставке новчаника

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _enabled)
en: <p>The wallet subsystem provides a convenient and secure way to manage all your passwords. This option specifies whether or not you want to use it.</p>
sr@ijekavian: <p>Подсистем новчаника пружа вам прикладан и безбједан начин за управљање свим лозинкама. Ова опција одређује желите ли да користите овај систем.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _enabled)
en: &Enable the KDE wallet subsystem
sr@ijekavian: &Укључи КДЕ‑ов подсистем новчаника

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: It is best to close your wallets when you are not using them to prevent others from viewing or using them.
sr@ijekavian: Паметно је затварати новчанике које више не користите, како нико не би могао да их погледа или користи.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Close Wallet
sr@ijekavian: Затварање новчаника

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _closeIdle) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, _idleTime)
en: <p><b>Close wallet after a period of inactivity.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
sr@ijekavian: <p>Новчаник се затвара послије периода неактивности. Када је новчаник затворен, потребна је лозинка да би му се поново приступило.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Close when unused for:
sr@ijekavian: Затвори ако се не користи:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, _idleTime)
en:  min
sr@ijekavian:  мин.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: <p><b>Close wallet as soon as the screensaver starts.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
sr@ijekavian: <p>Новчаник се затвара чим се покрене чувар екрана. Када је новчаник затворен, потребна је лозинка да би му се поново приступило.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: Close when screensaver starts
sr@ijekavian: Затвори када се покрене чувар екрана

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: <p><b>Close wallet as soon as applications that use it have stopped.</b><br>Note that your wallet will only be closed when all applications that use it have stopped.<br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
sr@ijekavian: <p>Новчаник се затвара чим се напусти програм који га користи. Ако га користи више програма, новчаник ће бити затворен када сви они престану с радом. Пошто се новчаник затвори, потребна је лозинка да би му се поново приступило.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: Close when last application stops using it
sr@ijekavian: Затвори пошто програми престану да га користе

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Automatic Wallet Selection
sr@ijekavian: Аутоматско бирање новчаника

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select wallet to use as default:
sr@ijekavian: Изаберите новчаник ће се подразумијевано користити:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newWallet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newLocalWallet)
en: New...
sr@ijekavian: Нови...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _localWalletSelected)
en: Different wallet for local passwords:
sr@ijekavian: Одвојени новчаник за локалне лозинке:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Wallet Manager
sr@ijekavian: Менаџер новчаника

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _launchManager)
en: Show manager in system tray
sr@ijekavian: Прикажи менаџер у системској касети

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autocloseManager)
en: Hide system tray icon when last wallet closes
sr@ijekavian: Сакриј иконицу системске касете по затварању посљедњег новчаника

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Access Control
sr@ijekavian: Управљање приступом

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _openPrompt)
en: &Prompt when an application accesses a wallet
sr@ijekavian: &Питај када програм приступи новчанику

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Wallet
sr@ijekavian: новчаник

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Application
sr@ijekavian: програм

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Policy
sr@ijekavian: смјерница

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _launch)
en: &Launch Wallet Manager
sr@ijekavian: Покрени &менаџер новчаника
