kcmkwallet - en to tg translation catalogue (17 entries)

en: New Wallet
tg: Ҳамёни Нав

en: Please choose a name for the new wallet:
tg: Марҳамат карда, барои ҳамёни нави худ ном интихоб кунед:

en: Always Allow
tg: Ҳамеша Иҷозат Додан

en: KDE Wallet Control Module
tg: Модули Идоракунии Ҳамёнҳои KDE

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Wallet Preferences
tg: Бартариҳои Ҳамён

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _enabled)
en: &Enable the KDE wallet subsystem
tg: Зернизоми ҳамёни KDE-ро &даргиронед

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: <p><b>Close wallet as soon as the screensaver starts.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
tg: <p><b>Ҳамёнро ҳангоми оғозёбии нигаҳдорандаи экран, пӯшед.</b><br>Вақте, ки ҳамён пӯшида шудааст, барои дастёбии дубора ба он гузарвожа лозим аст.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Automatic Wallet Selection
tg: Интихоби Худкори Ҳамён

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newLocalWallet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newWallet)
en: New...
tg: Нав...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Wallet Manager
tg: Мудири Ҳамёнҳо

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _launchManager)
en: Show manager in system tray
tg: Мудирро дар қуттии низомӣ нишон диҳед

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autocloseManager)
en: Hide system tray icon when last wallet closes
tg: Тасвири сабади низомиро ҳангоми пӯшидани ҳамёни охирон пинҳон кунед

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Access Control
tg: Идоракунии Дастёбӣ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Wallet
tg: Ҳамён

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Application
tg: Замима

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Policy
tg: Қоидаҳо

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _launch)
en: &Launch Wallet Manager
tg: &Сардиҳии Мудири Ҳамён
