kcmkwallet - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: New Wallet
ug: يېڭى ھەميان

en: Please choose a name for the new wallet:
ug: يېڭى ھەميانغا  ئات تاللاڭ:

en: Always Allow
ug: ئىزچىل يول قوي

en: &Delete
ug: ئۆچۈر(&D)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newLocalWallet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newWallet)
en: New...
ug: يېڭى…

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Access Control
ug: زىيارەتنى كونترول قىلىش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Wallet
ug: ھەميان

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Application
ug: پروگرامما

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Policy
ug: تۈزۈم
