kwalletmanager - en to uz translation catalogue (66 entries)

en: An entry by the name '%1' already exists. Would you like to continue?
uz: '%1' nomli maʼlumot allaqachon mavjud. Davom etishni istaysizmi?

en: A folder by the name '%1' already exists.  What would you like to do?
uz: '%1' nomli jild allaqachon mavjud. Nima qilishni istaysiz?

en: Folders
uz: Jildlar

en: An unexpected error occurred trying to drop the item
uz: Tortib tashlashda kutilmagan xato roʻy berdi

en: An unexpected error occurred trying to drop the entry
uz: Tortib tashlashda kutilmagan xato roʻy berdi

en: An unexpected error occurred trying to delete the original folder, but the folder has been copied successfully
uz: Asl jildni olib tashlashda xato roʻy berdi, lekin jilddan nusxa muvaffaqiyatli olindi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
uz: &Almashtirish

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
uz: Ha&mmasini almashtirish

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
uz: Oʻ&tkazib yuborish

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Skip A&ll
uz: Hammasini oʻtka&zib yuborish

en: &Show values
uz: Qiymatlarni &koʻrsatish

en: &New Folder...
uz: &Yangi jild...

en: &Delete Folder
uz: Ji&ldni oʻchirish

en: &Import XML...
uz: XML'ni &import qilish

en: &New...
uz: Ya&ngi...

en: &Rename
uz: &Nomini oʻzgartirish

en: Passwords
uz: Maxfiy soʻzlar

en: Unknown
uz: Nomaʼlum

en: Are you sure you wish to delete the folder '%1' from the wallet?
uz: Rostdan qopchiqdan '%1' nomli jildni oʻchirishni istaysizmi?

en: Error deleting folder.
uz: Jildni oʻchirishda xato roʻy berdi.

en: New Folder
uz: Yangi jild

en: Please choose a name for the new folder:
uz: Iltimos yangi jild uchun nom tanlang:

en: Sorry, that folder name is in use. Try again?
uz: Uzr, jild nomi allaqachon foydalanishda. Boshqadan urinib koʻrishni istaysizmi?

en: Try Again
uz: Urinib koʻrish

en: Do Not Try
uz: Urinib koʻrilmasin

en: Error saving entry. Error code: %1
uz: Yozuvni saqlashda xato roʻy berdi. Xato kodi: %1

en: Password: %1
uz: Maxfiy soʻz: %1

en: New Entry
uz: Yangi yozuv

en: Please choose a name for the new entry:
uz: Iltimos yangi yozuv uchun nom tanlang:

en: Sorry, that entry already exists. Try again?
uz: Uzr, ushbu yozuv allaqachon mavjud. Boshqadan urinib koʻrishni istaysizmi?

en: An unexpected error occurred trying to add the new entry
uz: Yangi yozuv qoʻshilayotganda kutilmagan xato roʻy berdi.

en: An unexpected error occurred trying to rename the entry
uz: Yozuvning nomi oʻzgartirilayotganda kutilmagan xato roʻy berdi.

en: Are you sure you wish to delete the item '%1'?
uz: Rostdan '%1' yozuvni oʻchirishni istaysizmi?

en: An unexpected error occurred trying to delete the entry
uz: Yozuv oʻchirilayotganda kutilmagan xato roʻy berdi.

en: Unable to open the requested wallet.
uz: Soʻralgan qopchiqni ochib boʻlmadi.

en: Unable to access wallet '<b>%1</b>'.
uz: '<b>%1</b>' qopchigʻiga murojaat qilib boʻlmadi.

en: Folder '<b>%1</b>' already contains an entry '<b>%2</b>'.  Do you wish to replace it?
uz: '<b>%1</b>' jildida '<b>%2</b>' yozuvi allaqachon mavjud. Uni almashtirishni istaysizmi?

en: Unable to access XML file '<b>%1</b>'.
uz: '<b>%1</b>' XML fayliga murojaat qilib boʻlmadi.

en: Error reading XML file '<b>%1</b>' for input.
uz: '<b>%1</b>' XML faylni oʻqishda xato roʻy berdi.

en: Error: XML file does not contain a wallet.
uz: Xato: XML fayli tarkibida qopchiq mavjud emas.

en: &New Wallet...
uz: &Yangi qopchiq

en: Configure &Wallet...
uz: Qopchiqni &moslash

en: Close &All Wallets
uz: Hamma qo&pchiqlarni yopish

en: Unable to close wallet cleanly. It is probably in use by other applications. Do you wish to force it closed?
uz: Kopchiqni xatosiz yopib boʻlmaydi. Uni boshqa dasturlar ishlatayotganga oʻxshaydi. Majburiy yopishni istaysizmi?

en: Force Closure
uz: Majburiy yopish

en: Do Not Force
uz: Majburiy yopilmasin

en: Unable to force the wallet closed. Error code was %1.
uz: Qopchiqni majburiy yopib boʻlmadi. Xato kodi: %1.

en: Error opening wallet %1.
uz: '%1' qopchigʻini ochishda xato roʻy berdi.

en: Please choose a name for the new wallet:
uz: Iltimos yangi qopchiq uchun nom tanlang:

en: New Wallet
uz: Yangi qopchiq

en: Sorry, that wallet already exists. Try a new name?
uz: Uzr, bunday qopchiq allaqachon mavjud. Boshqadan urinib koʻrishni istaysizmi?

en: Try New
uz: Urinib koʻrish

en: Are you sure you wish to delete the wallet '%1'?
uz: Rostdan '%1' qopchigʻini oʻchirishni istaysizmi?

en: Unable to delete the wallet. Error code was %1.
uz: Kopchiqni oʻchirib boʻlmadi. Xato kodi: %1.

en: Change &Password...
uz: &Maxfiy soʻzni oʻzgartirish

en: Disconnec&t
uz: &Uzish

en: Key
uz: Kalit

en: Value
uz: Qiymat

en: &New Entry
uz: Yan&gi yozuv

en: KDE Wallet Management Tool
uz: KDE uchun qopchiq boshqarish dasturi

en: Developer
uz: Tuzuvchi

en: Show window on startup
uz: Ishga tushganda oynani koʻrsatish

en: For use by kwalletd only
uz: Faqat kwalletd demoni qoʻllashi uchun

en: A wallet name
uz: Qopchiqning nomi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _hideContents)
en: Hide &Contents
uz: Tarkibini &bekitish

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _binaryViewShow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _showContents)
en: Show &Contents
uz: Tarkibini &koʻrsatish
