kcmkwallet - en to uz translation catalogue (17 entries)

en: New Wallet
uz: Yangi qopchiq

en: Please choose a name for the new wallet:
uz: Yangi qopchiq uchun nom tanlang:

en: Always Allow
uz: Hamisha ruxsat berish

en: Always Deny
uz: Hech qachon ruxsat berilmasin

en: KDE Wallet Control Module
uz: Qopchiq uchun boshqaruv moduli

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Wallet Preferences
uz: Qopchiq moslamalari

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _enabled)
en: &Enable the KDE wallet subsystem
uz: KDE qopchiq ti&zimini yoqish

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: It is best to close your wallets when you are not using them to prevent others from viewing or using them.
uz: Boshqalar qopchiqlaringizdan foydalanishining yoki ulardagi maʼlumotni koʻrishining oldini olish uchun ularni yopib qoʻysangiz  maʼqul boʻladi.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: <p><b>Close wallet as soon as the screensaver starts.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
uz: <p><b>Ekran saqlovchisi ishga tushganidan soʻng qopchiq yopiladi.</b><br>Qopchiq yopilganda unga yana murojaat qilish uchun maxfiy soʻz talab qilinadi.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Automatic Wallet Selection
uz: Qopchiqni avtomatik tanlash

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newLocalWallet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newWallet)
en: New...
uz: Yangi...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Wallet Manager
uz: Qopchiq boshqaruvchisi

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Access Control
uz: Murojaat boshqaruvi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Wallet
uz: Qopchiq

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Application
uz: Dastur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Policy
uz: Qoida

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _launch)
en: &Launch Wallet Manager
uz: Qopchiq boshqaruvchisini ishga &tushirish
