kcmkwallet - en to uz@cyrillic translation catalogue (23 entries)

en: KDE Wallet Control Module
uz@cyrillic: Қопчиқ учун бошқарув модули

en: (c) 2003 George Staikos
uz@cyrillic: (C) 2003, Жорж Стайкос (George Staikos)

en: New Wallet
uz@cyrillic: Янги қопчиқ

en: Please choose a name for the new wallet:
uz@cyrillic: Янги қопчиқ учун ном танланг:

en: Always Allow
uz@cyrillic: Ҳамиша рухсат бериш

en: Always Deny
uz@cyrillic: Ҳеч қачон рухсат берилмасин

en: This configuration module allows you to configure the KDE wallet system.
uz@cyrillic: Бу модул ёрдамида KDE учун қопчиқ тизимини мослаш мумкин.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Wallet Preferences
uz@cyrillic: Қопчиқ мосламалари

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _enabled)
en: &Enable the KDE wallet subsystem
uz@cyrillic: KDE қопчиқ ти&зимини ёқиш

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: It is best to close your wallets when you are not using them to prevent others from viewing or using them.
uz@cyrillic: Бошқалар қопчиқларингиздан фойдаланишининг ёки улардаги маълумотни кўришининг олдини олиш учун уларни ёпиб қўйсангиз  маъқул бўлади.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Close Wallet
uz@cyrillic: Қопчиқни ёпиш

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: <p><b>Close wallet as soon as the screensaver starts.</b><br>When a wallet is closed the password is needed to access it again.</p>
uz@cyrillic: <p><b>Экран сақловчиси ишга тушганидан сўнг қопчиқ ёпилади.</b><br>Қопчиқ ёпилганда унга яна мурожаат қилиш учун махфий сўз талаб қилинади.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _screensaverLock)
en: Close when screensaver starts
uz@cyrillic: Экран сақловчиси ишга тушганида ёпиш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _autoclose)
en: Close when last application stops using it
uz@cyrillic: Сўнгги дастур ишлатишни тўхтатганида ёпиш

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Automatic Wallet Selection
uz@cyrillic: Қопчиқни автоматик танлаш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select wallet to use as default:
uz@cyrillic: Андоза қопчиқни танланг:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newWallet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _newLocalWallet)
en: New...
uz@cyrillic: Янги...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Wallet Manager
uz@cyrillic: Қопчиқ бошқарувчиси

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Access Control
uz@cyrillic: Мурожаат бошқаруви

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Wallet
uz@cyrillic: Қопчиқ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Application
uz@cyrillic: Дастур

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _accessList)
en: Policy
uz@cyrillic: Қоида

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _launch)
en: &Launch Wallet Manager
uz@cyrillic: Қопчиқ бошқарувчисини ишга &тушириш
