kwalletmanager - en to uz@cyrillic translation catalogue (66 entries)

en: An entry by the name '%1' already exists. Would you like to continue?
uz@cyrillic: '%1' номли маълумот аллақачон мавжуд. Давом этишни истайсизми?

en: A folder by the name '%1' already exists.  What would you like to do?
uz@cyrillic: '%1' номли жилд аллақачон мавжуд. Нима қилишни истайсиз?

en: Folders
uz@cyrillic: Жилдлар

en: An unexpected error occurred trying to drop the item
uz@cyrillic: Тортиб ташлашда кутилмаган хато рўй берди

en: An unexpected error occurred trying to drop the entry
uz@cyrillic: Тортиб ташлашда кутилмаган хато рўй берди

en: An unexpected error occurred trying to delete the original folder, but the folder has been copied successfully
uz@cyrillic: Асл жилдни олиб ташлашда хато рўй берди, лекин жилддан нусха муваффақиятли олинди

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: &Replace
uz@cyrillic: &Алмаштириш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Replace &All
uz@cyrillic: Ҳа&ммасини алмаштириш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Skip
uz@cyrillic: Ў&тказиб юбориш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Skip A&ll
uz@cyrillic: Ҳаммасини ўтка&зиб юбориш

en: &Show values
uz@cyrillic: Қийматларни &кўрсатиш

en: &New Folder...
uz@cyrillic: &Янги жилд...

en: &Delete Folder
uz@cyrillic: Жи&лдни ўчириш

en: &Import XML...
uz@cyrillic: XML'ни &импорт қилиш

en: &New...
uz@cyrillic: Я&нги...

en: &Rename
uz@cyrillic: &Номини ўзгартириш

en: Passwords
uz@cyrillic: Махфий сўзлар

en: Unknown
uz@cyrillic: Номаълум

en: Are you sure you wish to delete the folder '%1' from the wallet?
uz@cyrillic: Ростдан қопчиқдан '%1' номли жилдни ўчиришни истайсизми?

en: Error deleting folder.
uz@cyrillic: Жилдни ўчиришда хато рўй берди.

en: New Folder
uz@cyrillic: Янги жилд

en: Please choose a name for the new folder:
uz@cyrillic: Илтимос янги жилд учун ном танланг:

en: Sorry, that folder name is in use. Try again?
uz@cyrillic: Узр, жилд номи аллақачон фойдаланишда. Бошқадан уриниб кўришни истайсизми?

en: Try Again
uz@cyrillic: Уриниб кўриш

en: Do Not Try
uz@cyrillic: Уриниб кўрилмасин

en: Error saving entry. Error code: %1
uz@cyrillic: Ёзувни сақлашда хато рўй берди. Хато коди: %1

en: Password: %1
uz@cyrillic: Махфий сўз: %1

en: New Entry
uz@cyrillic: Янги ёзув

en: Please choose a name for the new entry:
uz@cyrillic: Илтимос янги ёзув учун ном танланг:

en: Sorry, that entry already exists. Try again?
uz@cyrillic: Узр, ушбу ёзув аллақачон мавжуд. Бошқадан уриниб кўришни истайсизми?

en: An unexpected error occurred trying to add the new entry
uz@cyrillic: Янги ёзув қўшилаётганда кутилмаган хато рўй берди.

en: An unexpected error occurred trying to rename the entry
uz@cyrillic: Ёзувнинг номи ўзгартирилаётганда кутилмаган хато рўй берди.

en: Are you sure you wish to delete the item '%1'?
uz@cyrillic: Ростдан '%1' ёзувни ўчиришни истайсизми?

en: An unexpected error occurred trying to delete the entry
uz@cyrillic: Ёзув ўчирилаётганда кутилмаган хато рўй берди.

en: Unable to open the requested wallet.
uz@cyrillic: Сўралган қопчиқни очиб бўлмади.

en: Unable to access wallet '<b>%1</b>'.
uz@cyrillic: '<b>%1</b>' қопчиғига мурожаат қилиб бўлмади.

en: Folder '<b>%1</b>' already contains an entry '<b>%2</b>'.  Do you wish to replace it?
uz@cyrillic: '<b>%1</b>' жилдида '<b>%2</b>' ёзуви аллақачон мавжуд. Уни алмаштиришни истайсизми?

en: Unable to access XML file '<b>%1</b>'.
uz@cyrillic: '<b>%1</b>' XML файлига мурожаат қилиб бўлмади.

en: Error reading XML file '<b>%1</b>' for input.
uz@cyrillic: '<b>%1</b>' XML файлни ўқишда хато рўй берди.

en: Error: XML file does not contain a wallet.
uz@cyrillic: Хато: XML файли таркибида қопчиқ мавжуд эмас.

en: &New Wallet...
uz@cyrillic: &Янги қопчиқ

en: Configure &Wallet...
uz@cyrillic: Қопчиқни &мослаш

en: Close &All Wallets
uz@cyrillic: Ҳамма қо&пчиқларни ёпиш

en: Unable to close wallet cleanly. It is probably in use by other applications. Do you wish to force it closed?
uz@cyrillic: Копчиқни хатосиз ёпиб бўлмайди. Уни бошқа дастурлар ишлатаётганга ўхшайди. Мажбурий ёпишни истайсизми?

en: Force Closure
uz@cyrillic: Мажбурий ёпиш

en: Do Not Force
uz@cyrillic: Мажбурий ёпилмасин

en: Unable to force the wallet closed. Error code was %1.
uz@cyrillic: Қопчиқни мажбурий ёпиб бўлмади. Хато коди: %1.

en: Error opening wallet %1.
uz@cyrillic: '%1' қопчиғини очишда хато рўй берди.

en: Please choose a name for the new wallet:
uz@cyrillic: Илтимос янги қопчиқ учун ном танланг:

en: New Wallet
uz@cyrillic: Янги қопчиқ

en: Sorry, that wallet already exists. Try a new name?
uz@cyrillic: Узр, бундай қопчиқ аллақачон мавжуд. Бошқадан уриниб кўришни истайсизми?

en: Try New
uz@cyrillic: Уриниб кўриш

en: Are you sure you wish to delete the wallet '%1'?
uz@cyrillic: Ростдан '%1' қопчиғини ўчиришни истайсизми?

en: Unable to delete the wallet. Error code was %1.
uz@cyrillic: Копчиқни ўчириб бўлмади. Хато коди: %1.

en: Change &Password...
uz@cyrillic: &Махфий сўзни ўзгартириш

en: Disconnec&t
uz@cyrillic: &Узиш

en: Key
uz@cyrillic: Калит

en: Value
uz@cyrillic: Қиймат

en: &New Entry
uz@cyrillic: Ян&ги ёзув

en: KDE Wallet Management Tool
uz@cyrillic: KDE учун қопчиқ бошқариш дастури

en: Developer
uz@cyrillic: Тузувчи

en: Show window on startup
uz@cyrillic: Ишга тушганда ойнани кўрсатиш

en: For use by kwalletd only
uz@cyrillic: Фақат kwalletd демони қўллаши учун

en: A wallet name
uz@cyrillic: Қопчиқнинг номи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _hideContents)
en: Hide &Contents
uz@cyrillic: Таркибини &бекитиш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _binaryViewShow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, _showContents)
en: Show &Contents
uz@cyrillic: Таркибини &кўрсатиш
