kweather - en to ca translation catalogue (59 entries)

[ctx: in as inches]
en: %1 in
ca: %1 "

en: Weather
ca: Meteorologia

en: A convergent weather application for Plasma
ca: Una aplicació convergent de meteorologia per al Plasma

en: © 2020-2024 Plasma Development Team
ca: © 2020-2024 l'equip de desenvolupament del Plasma

en: No location found on system, please add some in kweather
ca: No s'ha trobat cap emplaçament en el sistema. Afegiu-ne algun en el KWeather

en: Please select the location
ca: Seleccioneu l'emplaçament

en: %1mm
ca: %1 mm

en: Select Location
ca: Selecció d'emplaçament

en: Open KWeather
ca: Obre el KWeather

en: Navigate Back
ca: Navega enrere

en: Forecast
ca: Predicció

en: Network error when obtaining current location
ca: Error de xarxa en obtenir l'emplaçament actual

en: Add Location
ca: Afegeix l'emplaçament

en: Hourly
ca: Cada hora

en: Updated at %1
ca: S'ha actualitzat a les %1

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Choose location
ca: Escolliu una ubicació

en: Settings
ca: Arranjament

en: Refresh
ca: Actualitza

en: Weather refreshed for %1
ca: S'ha actualitzat el temps per a %1

en: Daily
ca: Diàriament

en: Precipitation
ca: Precipitació

en: Humidity
ca: Humitat

en: Pressure
ca: Pressió

en: UV Index
ca: Índex UV

en: Search for a location…
ca: Cerca un emplaçament…

en: Unable to connect
ca: No s'ha pogut connectar

en: Search for a location
ca: Cerca un emplaçament

en: No results
ca: Sense resultats

en: Add location
ca: Afegeix un emplaçament

en: Unable to fetch timezone information
ca: No s'ha pogut obtenir informació sobre el fus horari

en: Add a location
ca: Afegeix un emplaçament

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Precipitation Units
ca: Unitats de precipitació

[ctx: Inches]
en: in
ca: "

en: Pressure Units
ca: Unitats de pressió

en: Forecast Style
ca: Estil de predicció

en: Flat
ca: Uniforme

en: Dynamic
ca: Dinàmic

en: About
ca: Quant al

en: Units
ca: Unitats

en: Speed Units
ca: Unitats de velocitat

en: Temperature Units
ca: Unitats de temperatura

en: Use System Default
ca: Usa la predeterminada del sistema

en: Appearance
ca: Aparença

en: Welcome to <b>Weather</b>
ca: Us donem la benvinguda al <b>Weather</b>

en: View hourly and daily weather forecasts, along with other detailed information such as wind speed and precipitation.
ca: Vegeu les previsions meteorològiques horàries i diàries, juntament amb altra informació detallada com la velocitat del vent i les precipitacions.

en: Save multiple locations and switch between them easily with the locations list.
ca: Deseu diverses ubicacions i canvieu entre elles fàcilment amb la llista d'ubicacions.

en: Built by the community, and powered by data from the Norwegian Meteorological Institute.
ca: Construït per la comunitat, i alimentat amb dades de l'Institut Meteorològic de Noruega.

en: Get Started
ca: Comença

en: Back
ca: Enrere

en: Next
ca: Següent

en: The style can be changed later in the settings.
ca: Més tard podreu canviar l'estil a la configuració.

en: Animated and full-color backgrounds for weather forecasts.
ca: Fons animats i a tot color a les previsions meteorològiques.

en: Flat and simple backgrounds for weather forecasts.
ca: Fons llisos i senzills a les previsions meteorològiques.

en: Sunrise
ca: Sortida del sol

en: Sunset
ca: Posta del sol

en: Moon Phase
ca: Fase lunar

en: temperature
ca: temperatura
