kweather - en to ia translation catalogue (54 entries)

en: Weather
ia: Tempore meteorologic

en: A convergent weather application for Plasma
ia: Un  application convergente de tempore per Plasma

en: © 2020-2024 Plasma Development Team
ia: © 2020-2024 Plasma Development Team -Equipa de disveloppamento de Plasma

en: No location found on system, please add some in kweather
ia: Nulle location trovate sur systema, pro favoir tu adde alcun in kweather

en: Please select the location
ia: Pro favor tu selige le location

en: Select Location
ia: Selectiona location

en: Open KWeather
ia: Aperi KWeather

en: Navigate Back
ia: Navigation de retro

en: Forecast
ia: Vista de prevision

en: Network error when obtaining current location
ia: Error de rete quandp il obteneva le location currente

en: Add Location
ia: Adde location

en: Hourly
ia: Per hora

en: Updated at %1
ia: Actualisate a %1

en: Locations
ia: Locationes

en: Choose location
ia: Selige Location

en: Settings
ia: Preferentias

en: Refresh
ia: Refresca

en: Weather refreshed for %1
ia: Tempore refrescate per %1

en: Daily
ia: Cata die

en: Humidity
ia: Humiditate

en: Pressure
ia: Pression

en: UV Index
ia: Indice UV

en: Search for a location…
ia: Cerca un location...

en: Unable to connect
ia: Il non pote connecter

en: Search for a location
ia: Cerca un location

en: No results
ia: Nulle resultatos

en: Add location
ia: Adde location

en: Unable to fetch timezone information
ia: Incapace a trovar information de fuso horari

en: Add a location
ia: Adde un location

en: Delete
ia: Dele

en: Precipitation Units
ia: Unitates de precipitation

en: Pressure Units
ia: Unitates de pression

en: Forecast Style
ia: Stilo de Prevision

en: Flat
ia: Plan

en: About
ia: A proposito

en: Units
ia: Unitates

en: Speed Units
ia: Unitates de velocitate

en: Temperature Units
ia: Unitates de temperatura

en: Use System Default
ia: Usa le predefinite de systema

en: Appearance
ia: Apparentia

en: Welcome to <b>Weather</b>
ia: Benvenite a <b>Weather</b>

en: View hourly and daily weather forecasts, along with other detailed information such as wind speed and precipitation.
ia: Vide previsiones de tempore horari e quotidian, conjunctemente con altere information detaliate como velocitate de vento e precipitation.

en: Save multiple locations and switch between them easily with the locations list.
ia: Salveguarda locationes multiple e commuta inter illos facilmente con le lista de locationes.

en: Built by the community, and powered by data from the Norwegian Meteorological Institute.
ia: Construite per la communitate, e con datos contributed per le Instituto Meteorologic Norvegian

en: Get Started
ia: On initia...

en: Back
ia: Retro

en: Next
ia: Proxime

en: The style can be changed later in the settings.
ia: Le stilo pote esser cambiate  plus tarde in le preferentias.

en: Animated and full-color backgrounds for weather forecasts.
ia: Fundos animate e de color plen per previsiones de tempore.

en: Flat and simple backgrounds for weather forecasts.
ia: Fundos simple e platte per previsiones de tempore.

en: Sunrise
ia: Alba

en: Sunset
ia: poner del sol

en: Moon Phase
ia: Phase lunar

en: temperature
ia: temperatura
