kweather - en to lv translation catalogue (57 entries)

[ctx: %1 represents percent value, % is the percent sign]
en: %1%
lv: %1 %

[ctx: sunrise time not available]
en: -
lv: —

en: Weather
lv: Laikapstākļi

en: A convergent weather application for Plasma
lv: Konverģenta laikapstākļu programma „Plasma“ darbvirsmai

en: © 2020-2024 Plasma Development Team
lv: © 2020—2024 „Plasma“ izstrādātāju komanda

en: No location found on system, please add some in kweather
lv: Sistēmā nav atrasta informācija par vietu, pievienojiet to „kweather“ programmā

en: Please select the location
lv: Atlasiet vietu

en: %1%
lv: %1 %

en: %1mm
lv: %1 mm

en: Select Location
lv: Atlasiet vietu

en: Open KWeather
lv: Atvērt „KWeather“

en: Forecast
lv: Prognoze

en: Network error when obtaining current location
lv: Tīkla kļūda, iegūstot pašreizējo vietu

en: Add Location
lv: Pievienot vietu

en: Weather refreshed for %1
lv: Laikapstākļi vietai %1 ir atsvaidzināti

en: Updated at %1
lv: Atjaunošanas laiks %1

en: Locations
lv: Vietas

en: Choose location
lv: Norādiet vietu

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Refresh
lv: Pārlādēt

en: Hourly
lv: Ik stundu

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Precipitation
lv: Nokrišņi

en: Humidity
lv: Mitrums

en: Pressure
lv: Spiediens

en: UV Index
lv: UV indekss

en: Search for a location…
lv: Meklēt vietu…

en: Unable to connect
lv: Neizdodas savienoties

en: Search for a location
lv: Meklē vietu

en: No results
lv: Rezultātu nav

en: Add location
lv: Pievienot vietu

en: Unable to fetch timezone information
lv: Neizdodas izgūt informāciju no laika zonas

en: Add a location
lv: Pievienot vietu

en: Delete
lv: Dzēst

en: General
lv: Pamats

en: Forecast Style
lv: Prognozes stils

en: Flat
lv: Plakans

en: Dynamic
lv: Dinamisks

en: About
lv: Par

en: Units
lv: Vienības

en: Speed Units
lv: Ātruma vienības

[ctx: kilometers per hour]
en: kph
lv: km/h

en: Pressure Units
lv: Spiediena vienības

en: Precipitation Units
lv: Nokrišņu vienības

[ctx: Inches]
en: in
lv: collas

en: Temperature Units
lv: Temperatūras vienības

en: Use System Default
lv: Izmantot sistēmas noklusējumu

en: Celsius
lv: Celsija

en: Fahrenheit
lv: Fārenheita

en: Get Started
lv: Sāciet

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Next
lv: Nākamais

en: The style can be changed later in the settings.
lv: Stilu varat mainīt vēlāk programmas iestatījumos.

en: Sunrise
lv: Saullēkts

en: Sunset
lv: Saulriets

en: Moon Phase
lv: Mēness fāze

en: temperature
lv: temperatūra
