kweather - en to nb translation catalogue (57 entries)

[ctx: A temperature]
en: %1°
nb: %1 °

en: %1 km/h
nb: %1 km/t

en: %1 mph
nb: %1 mile/t

[ctx: sunrise time not available]
en: -
nb: –

[ctx: in as inches]
en: %1 in
nb: %1 tommer

en: Weather
nb: Værmelding

en: A convergent weather application for Plasma
nb: Værmeldingsprogram for Plasma, tilpasset ulike brukergrensesnitt

en: © 2020-2024 Plasma Development Team
nb: © 2020–2024 Utviklingslaget for Plasma

en: No location found on system, please add some in kweather
nb: Fant ikke noe plassering på systemet. Velg plassering i KWeather

en: Please select the location
nb: Velg plasseringa

en: %1mm
nb: %1 mm

en: Select Location
nb: Velg plassering

en: Open KWeather
nb: Åpne KWeather

en: Forecast
nb: Værmelding

en: Network error when obtaining current location
nb: Nettverksfeil ved forsøk på å hente gjeldende plassering

en: Add Location
nb: Legg til plassering

en: Hourly
nb: Hver time

en: Updated at %1
nb: Oppdatert %1

en: Locations
nb: Plasseringer

en: Choose location
nb: Velg plassering

en: Settings
nb: Innstillinger

en: Refresh
nb: Oppdater

en: Weather refreshed for %1
nb: Værmelding oppdatert for %1

en: Daily
nb: Daglig

en: Precipitation
nb: Nedbør

en: Humidity
nb: Luftfuktighet

en: Pressure
nb: Trykk

en: UV Index
nb: UV-indeks

en: Search for a location…
nb: Søk etter plassering …

en: Unable to connect
nb: Klarte ikke koble til

en: Search for a location
nb: Søk etter plassering

en: No results
nb: Ingen resultater

en: Add location
nb: Legg til plassering

en: Unable to fetch timezone information
nb: Klarte ikke hente informasjon om tidssone

en: Add a location
nb: Legg til plassering

en: Delete
nb: Slett

en: Precipitation Units
nb: Nedbørsenheter

[ctx: Inches]
en: in
nb: tommer

en: Pressure Units
nb: Trykkenheter

en: General
nb: Generelt

en: Forecast Style
nb: Værmeldingsstil

en: Dynamic
nb: Dynamisk

en: About
nb: Om

en: Units
nb: Enheter

en: Speed Units
nb: Fartsenheter

[ctx: kilometers per hour]
en: kph
nb: km/t

[ctx: miles per hour]
en: mph
nb: mile/t

en: Temperature Units
nb: Temperaturenheter

en: Use System Default
nb: Bruk systemstandard

en: Get Started
nb: Kom i gang

en: Back
nb: Tilbake

en: Next
nb: Neste

en: The style can be changed later in the settings.
nb: Du kan senere endre stilen i innstillingene.

en: Sunrise
nb: Soloppgang

en: Sunset
nb: Solnedgang

en: Moon Phase
nb: Månefase

en: temperature
nb: temperatur
