kweather - en to sl translation catalogue (60 entries)

[ctx: in as inches]
en: %1 in
sl: %1 v

en: A convergent weather application for Plasma
sl: Konvergentna vremenska aplikacija za Plasmo

en: © 2020-2024 Plasma Development Team
sl: © 2020-2024 razvojna ekipa Plasma

en: No location found on system, please add some in kweather
sl: Na sistemu ni najti lokacije, prosim dodajte jo v kweather

en: Please select the location
sl: Prosimo izberite lokacijo

en: Select Location
sl: Izbere lokacijo

en: Open KWeather
sl: Odpri KWeather

en: Navigate Back
sl: Krmari nazaj

en: Forecast
sl: Napoved

en: Network error when obtaining current location
sl: Napaka v omrežju pri pridobivanju trenutne lokacije

en: Add Location
sl: Dodaj lokacijo

en: Hourly
sl: Vsako uro

en: Updated at %1
sl: Posodobljeno ob %1

en: Locations
sl: Lokacije

en: Choose location
sl: Izberi lokacijo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Refresh
sl: Osveži

en: Weather refreshed for %1
sl: Vreme osveženo za %1

en: Daily
sl: Dnevno

en: Precipitation
sl: Padavine

en: Humidity
sl: Vlaga

en: Pressure
sl: Tlak

en: UV Index
sl: UV indeks

en: Search for a location…
sl: Iskanje lokacije…

en: Unable to connect
sl: Ni se možno povezati

en: Search for a location
sl: Iščem lokacijo

en: No results
sl: Ni rezultatov

en: Add location
sl: Dodaj lokacijo

en: Unable to fetch timezone information
sl: Ni mogoče pridobiti informacije o časovnem pasu

en: Add a location
sl: Dodaj lokacijo

en: Delete
sl: Zbriši

en: Precipitation Units
sl: Enote padavin

[ctx: Inches]
en: in
sl: palci

en: Pressure Units
sl: Enote tlaka

en: General
sl: Splošno

en: Forecast Style
sl: Slog napovedi

en: Flat
sl: Ploščato

en: Dynamic
sl: Dinamično

en: About
sl: O programu

en: Units
sl: Enote

en: Speed Units
sl: Enote hitrosti

[ctx: kilometers per hour]
en: kph
sl: km/h

en: Temperature Units
sl: Enote temperature

en: Use System Default
sl: Uporabi sistemske privzete vrednosti

en: Celsius
sl: Celzij

en: Appearance
sl: Videz

en: Welcome to <b>Weather</b>
sl: Dobrodošli v <b>Weather</b>

en: View hourly and daily weather forecasts, along with other detailed information such as wind speed and precipitation.
sl: Oglejte si urne in dnevne vremenske napovedi, skupaj z drugimi podrobnimi informacijami, kot sta hitrost vetra in padavine.

en: Save multiple locations and switch between them easily with the locations list.
sl: Shranite več lokacij in med njimi preprosto preklapljajte s seznamom lokacij.

en: Built by the community, and powered by data from the Norwegian Meteorological Institute.
sl: Zgradila skupnost in uporablja podatke Norveškega meteorološkega inštituta.

en: Get Started
sl: Začnimo

en: Back
sl: Nazaj

en: Next
sl: Naprej

en: The style can be changed later in the settings.
sl: Slog lahko spremenite kasneje v nastavitvah.

en: Animated and full-color backgrounds for weather forecasts.
sl: Animirana in barvna ozadja za vremenske napovedi.

en: Flat and simple backgrounds for weather forecasts.
sl: Ravna in preprosta ozadja za vremenske napovedi.

en: Sunrise
sl: Sončni vzhod

en: Sunset
sl: Sončni zahod

en: Moon Phase
sl: Lunina mena

en: temperature
sl: temperatura
