kwin - en to az translation catalogue (14 entries)

en: There was an error connecting to the compositor.
az: Bəstələyiciyə qoşulmada xəta baş verdi.

en: There was an error saving the settings to the compositor.
az: Bəstələyicinin ayarlarının saxlanmasında xəta baş verdi.

en: There was an error requesting information from the compositor.
az: Bəstələyici haqqında məlumatlar sorğusunda xəta baş verdi.

[ctx: @info:tooltip]
en: Rename
az: Adını Dəyişmək

[ctx: @info:tooltip]
en: Confirm new name
az: Yeni adı təsdiq edin

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
az: Silmək

en: Virtual desktops have been changed outside this settings application. Saving now will overwrite the changes.
az: Virtual İş Masaları başqa tətbiq tərəfindən dəyişdirildi. Bu pəncərədə ayarların saxlanılması kənar dəyişikləri inkar edəcək.

en: Row %1
az: Sətir %1

en: Options:
az: Seçimlər:

en: Navigation wraps around
az: Dairəvi naviqasiya

en: Show animation when switching:
az: Dəyişdirmə zamanı animasiyaları göstərmək

en: Show on-screen display when switching:
az: Dəyişdirilmə zamanı bildirişi ekranda göstərmək:

en: %1 ms
az: %1 msan

en: Show desktop layout indicators
az: Bütün İş Masalarının sxematik görünüşü
