kwin - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Author: %1
    License: %2
az: Müəllif: %1
    Lisenziya: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
az: Tənzimləyin...

[ctx: @action:button get new KWin effects]
en: Get New…
az: Yenisini endirin...

en: Configure Filter
az: Çeşidləmə qaydaları

en: Exclude unsupported effects
az: Dəstəklənməyən effektləri gizlətmək
