kwin-x11 - en to bg translation catalogue (14 entries)

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
bg: Без

en: Global animation speed:
bg: Скорост на анимация:

[ctx: @info:tooltip]
en: Some applications do not support this setting: In particular, GTK applications cannot change animation duration, but will still disable animations when <interface>animation speed</interface> is <interface>Instant</interface>.
bg: Някои приложения не поддържат тази настройка: По-специално, GTK приложенията не могат да променят продължителността на анимацията, но все пак ще я деактивират, когато <interface>скорост на анимацията</interface> е <interface>Незабавно</interface>.

[ctx: Animation speed]
en: Slow
bg: Бавно

[ctx: Animation speed]
en: Instant
bg: Незабавно

[ctx: @title:group]
en: Desktop animations
bg: Анимации на работния плот

[ctx: @label:listbox]
en: Window open/close:
bg: Отваряне/затваряне на прозорец:

[ctx: @label:listbox]
en: Window maximize:
bg: Максимизиране на прозорец:

[ctx: @label:listbox]
en: Window minimize:
bg: Минимизиране на прозорец:

[ctx: @label:listbox]
en: Window full screen:
bg: Прозорец на цял екран:

[ctx: @label:listbox]
en: Peek at desktop:
bg: Поглед върху работния плот:

[ctx: @label:listbox]
en: Virtual desktop switching:
bg: Превклчване на виртуален работен плот:

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
bg: Конфигуриране…

[ctx: @title:group translate as short as possible]
en: More effects settings:
bg: Още настройки на ефектите:
