kcmkwincompositing - en to bg translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, glCrashedWarning)
en: OpenGL compositing (the default) has crashed KWin in the past.
    This was most likely due to a driver bug.
    If you think that you have meanwhile upgraded to a stable driver,
    you can reset this protection but be aware that this might result in an immediate crash!
bg: Графичните ефекти с OpenGL (по подразбиране) в миналото водеше до сривове на KWin .
    Това най-вероятно се дължеше на грешки в драйвера.
    Ако смятате, че междувременно сте надстроили до стабилен драйвер,
    можете да нулирате тази защита, но имайте предвид, че това може да доведе до незабавен срив!
    Като алтернатива, може вместо това да използвате бекенда на XRender!

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, windowThumbnailWarning)
en: Keeping the window thumbnail always interferes with the minimized state of windows. This can result in windows not suspending their work when minimized.
bg: Запазването на миниатюрата на прозореца винаги пречи на минимизираното състояние на прозорците. Това може да доведе до продължаване на работата на минимизираните прозорци.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, compositingLabel)
en: Compositing:
bg: Графични ефекти:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Enabled)
en: Enable on startup
bg: Активиране при начално стартиране

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_WindowsBlockCompositing)
en: Applications can set a hint to block compositing when the window is open.
     This brings performance improvements for e.g. games.
     The setting can be overruled by window-specific rules.
bg: Приложенията могат да зададат подсказка за блокиране на графичните ефекти, когато прозорецът е отворен.
    Това води до подобрения в производителността за напр. игри.
    Настройката може да бъде отменена от специфични за прозореца правила.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_WindowsBlockCompositing)
en: Allow applications to block compositing
bg: Разрешаване на приложенията да блокират графичните ефекти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, animationSpeedLabel)
en: Animation speed:
bg: Скорост на анимация:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Very slow
bg: Много бавно

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Instant
bg: Моментално

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_HiddenPreviews)
en: Keep window thumbnails:
bg: Запазване на миниатюри на прозорец:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Never
bg: Никога

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Only for Shown Windows
bg: Само за показани прозорци

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Always
bg: Винаги

en: Re-enable OpenGL detection
bg: Повторно активиране на откриване на OpenGL
