kwin - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Import KWin Script
bg: Импортиране на KWin скрипт

en: KWin Script (*.kwinscript)
bg: KWin скрипт (* .kwinscript)

[ctx: Placeholder is error message returned from the install service]
en: Cannot import selected script.
    %1
bg: Избраният скрипт не може да се импортира.
    %1

[ctx: Placeholder is name of the script that was imported]
en: The script "%1" was successfully imported.
bg: Скриптът „%1“ беше импортиран успешно.

en: Error when uninstalling KWin Script: %1
bg: Грешка при деинсталиране на KWin скрипт: %1

en: Install from File…
bg: Инсталиране от файл…

[ctx: @action:button get new KWin scripts]
en: Get New…
bg: Изтегляне на нови скриптове…

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete…
bg: Изтриване…
