kwin-x11 - en to ca translation catalogue (45 entries)

[ctx: The name of KDE's System Settings app in this language, if translated]
en: System Settings
ca: Arranjament del sistema

en: Show Desktop
ca: Mostra l'escriptori

[ctx: An example Desktop Name]
en: Desktop 1
ca: Escriptori 1

en: Main
ca: Principal

en: Alternative
ca: Alternativa

en: Get New Task Switcher Styles…
ca: Obtén estils nous de commutadors de tasques…

en: Focus policy settings limit the functionality of navigating through windows.
ca: L'arranjament de la política de focus limita la funcionalitat de navegar per les finestres.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Content
ca: Contingut

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showDesktop)
en: Include "Show Desktop" entry
ca: Inclou l'entrada «Mostra l'escriptori»

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, switchingModeCombo)
en: Recently used
ca: Usades recentment

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, switchingModeCombo)
en: Stacking order
ca: Ordre d'apilament

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, oneAppWindow)
en: Only one window per application
ca: Només una finestra per aplicació

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, orderMinimized)
en: Order minimized windows after unminimized windows
ca: Ordena les finestres minimitzades després de les finestres sense minimitzar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Sort order:
ca: Criteri d'ordenació:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Filter windows by
ca: Filtra les finestres per

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, filterDesktops)
en: Virtual desktops
ca: Escriptoris virtuals

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, currentDesktop)
en: Current desktop
ca: Escriptori actual

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, otherDesktops)
en: All other desktops
ca: Tots els altres escriptoris

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, filterActivities)
en: Activities
ca: Activitats

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, currentActivity)
en: Current activity
ca: Activitat actual

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, otherActivities)
en: All other activities
ca: Totes les altres activitats

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, filterScreens)
en: Screens
ca: Pantalles

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, currentScreen)
en: Current screen
ca: Pantalla actual

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, otherScreens)
en: All other screens
ca: Totes les altres pantalles

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, filterMinimization)
en: Minimization
ca: Minimització

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, visibleWindows)
en: Visible windows
ca: Finestres visibles

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, hiddenWindows)
en: Hidden windows
ca: Finestres ocultes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Shortcuts
ca: Dreceres

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Forward
ca: Endavant

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: All windows
ca: Totes les finestres

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Reverse
ca: Inverteix

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scCurrentReverseOr) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scCurrentOr) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scAllReverseOr) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scAllOr)
en: or
ca: o

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Current application
ca: Aplicació actual

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Visualization
ca: Visualització

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, effectCombo)
en: The effect to replace the list window when desktop effects are active.
ca: L'efecte de substituir la llista de finestres quan els efectes d'escriptori estan actius.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightWindows)
en: The currently selected window will be highlighted by fading out all other windows. This option requires desktop effects to be active.
ca: La finestra actualment seleccionada es ressaltarà esvaint totes les altres finestres. Aquesta opció requereix que els efectes d'escriptori estiguin actius.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightWindows)
en: Show selected window
ca: Mostra la finestra seleccionada

en: Walk Through Windows
ca: Recorre les finestres

en: Walk Through Windows (Reverse)
ca: Recorre les finestres (a la inversa)

en: Walk Through Windows of Current Application
ca: Recorre les finestres de l'aplicació actual

en: Walk Through Windows of Current Application (Reverse)
ca: Recorre les finestres de l'aplicació actual (a la inversa)

en: Walk Through Windows Alternative
ca: Recorre les finestres en alternativa

en: Walk Through Windows Alternative (Reverse)
ca: Recorre les finestres en alternativa (a la inversa)

en: Walk Through Windows of Current Application Alternative
ca: Recorre les finestres de l'aplicació actual en alternativa

en: Walk Through Windows of Current Application Alternative (Reverse)
ca: Recorre les finestres de l'aplicació actual en alternativa (a la inversa)
