kwin-x11 - en to ca translation catalogue (16 entries)

[ctx: A numbered name for virtual desktops]
en: Desktop %1 | Desktop %1
ca[0]: Escriptori %1
ca[1]: Escriptori %1

en: There was an error connecting to the compositor.
ca: S'ha produït un error en connectar amb el compositor.

en: There was an error saving the settings to the compositor.
ca: S'ha produït un error en desar la configuració al compositor.

en: There was an error requesting information from the compositor.
ca: S'ha produït un error en sol·licitar informació des del compositor.

[ctx: @text:label Number of rows, label associated to a number input field]
en: Rows:
ca: Files:

[ctx: @action:button]
en: Add Desktop
ca: Afegeix un escriptori

[ctx: @info:tooltip]
en: Rename
ca: Reanomena

[ctx: @info:tooltip]
en: Confirm new name
ca: Confirmeu el nom nou

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
ca: Elimina

en: Virtual desktops have been changed outside this settings application. Saving now will overwrite the changes.
ca: S'han canviat els escriptoris virtuals fora d'aquesta aplicació de configuració. Ara, el desament sobreescriurà els canvis.

en: Row %1
ca: Fila %1

en: Options:
ca: Opcions:

en: Navigation wraps around
ca: La navegació dona la volta

en: Show animation when switching:
ca: En canviar, mostra l'animació:

en: Show on-screen display when switching:
ca: En canviar, mostra a la pantalla:

en: Show desktop layout indicators
ca: Mostra els indicadors de la disposició dels escriptoris
