kwin-x11 - en to cs translation catalogue (6 entries)

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
cs: Žádné

en: Global animation speed:
cs: Globální rychlost animace:

[ctx: Animation speed]
en: Slow
cs: Pomalá

[ctx: Animation speed]
en: Instant
cs: Okamžitě

[ctx: @label:listbox]
en: Peek at desktop:
cs: Nakouknout na pracovní plochu:

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
cs: Nastavit…
