kwin-x11 - en to eu translation catalogue (14 entries)

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
eu: Bat ere ez

en: Global animation speed:
eu: Animazioen abiadura globala:

[ctx: @info:tooltip]
en: Some applications do not support this setting: In particular, GTK applications cannot change animation duration, but will still disable animations when <interface>animation speed</interface> is <interface>Instant</interface>.
eu: Aplikazio batzuek ez dituzte ezarpen hauek onartzen: Bereziki, GTK aplikazioek ezin dute animazio iraupena aldatu, baina hala ere animazioak ezgaitzeko gai izango dira <interface>animazioaren abiadura</interface> <interface>Bat-batekoa</interface> denean.

[ctx: Animation speed]
en: Slow
eu: Motel

[ctx: Animation speed]
en: Instant
eu: Bat-batekoa

[ctx: @title:group]
en: Desktop animations
eu: Mahaigaineko animazioak

[ctx: @label:listbox]
en: Window open/close:
eu: Leihoa ireki/itxi:

[ctx: @label:listbox]
en: Window maximize:
eu: Leihoa maximizatu:

[ctx: @label:listbox]
en: Window minimize:
eu: Leihoa ikonotu:

[ctx: @label:listbox]
en: Window full screen:
eu: Leihoa pantaila osoan:

[ctx: @label:listbox]
en: Peek at desktop:
eu: Begirada bat mahaigainari:

[ctx: @label:listbox]
en: Virtual desktop switching:
eu: Alegiazko mahaigaina aldatzea:

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
eu: Konfiguratu...

[ctx: @title:group translate as short as possible]
en: More effects settings:
eu: Efektu gehiagoren ezarpenak:
