kwin - en to eu translation catalogue (16 entries)

[ctx: A numbered name for virtual desktops]
en: Desktop %1 | Desktop %1
eu[0]: %1 mahaigaina
eu[1]: %1 mahaigaina

en: There was an error connecting to the compositor.
eu: Errorea gertatu da konposatzailera konektatzean.

en: There was an error saving the settings to the compositor.
eu: Errorea gertatu da ezarpenak konposatzailera gordetzean.

en: There was an error requesting information from the compositor.
eu: Errorea gertatu da konposatzailetik informazioa eskatzean.

[ctx: @text:label Number of rows, label associated to a number input field]
en: Rows:
eu: Errenkadak:

[ctx: @action:button]
en: Add Desktop
eu: Gehitu mahaigaina

[ctx: @info:tooltip]
en: Rename
eu: Berrizendatu

[ctx: @info:tooltip]
en: Confirm new name
eu: Berretsi izen berria

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
eu: Kendu

en: Virtual desktops have been changed outside this settings application. Saving now will overwrite the changes.
eu: Alegiazko mahaigainak aldatu egin dira ezarpen aplikazio honetatik kanpo. Orain gordetzeak aldaketak gainidatziko ditu.

en: Row %1
eu: %1 errendaka

en: Options:
eu: Aukerak:

en: Navigation wraps around
eu: Nabigazio zirkularra

en: Show animation when switching:
eu: Erakutsi animazioa aldatzean:

en: Show on-screen display when switching:
eu: Erakutsi pantailan azalpena aldatzean:

en: Show desktop layout indicators
eu: Erakutsi mahaigain-diseinuaren adierazleak
