kcmkwincompositing - en to fi translation catalogue (12 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
fi: Käytettävyys

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
fi: Ulkoasu

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
fi: Kohdistus

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
fi: Kurkista työpöydälle -animointi

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
fi: Työkalut

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
fi: Virtuaalityöpöydän vaihtamisen animaatio

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
fi: Ikkunanhallinta

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
fi: Ikkunan avaus- ja sulkemisanimointi

en: KWin development team
fi: KWin-kehitysryhmä

[ctx: Error message]
en: Could not locate package metadata
fi: Paketin metatietoa ei voitu paikantaa

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not contain a valid metadata.json file
fi: %1 ei sisällä kelvollista metadata.json-tiedostoa

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not exist
fi: Tiedostoa %1 ei ole olemassa
