kwin-x11 - en to gl translation catalogue (14 entries)

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
gl: Ningunha

en: Global animation speed:
gl: Velocidade global das animacións:

[ctx: @info:tooltip]
en: Some applications do not support this setting: In particular, GTK applications cannot change animation duration, but will still disable animations when <interface>animation speed</interface> is <interface>Instant</interface>.
gl: Algunhas aplicacións non son compatíbeis con esta opción: en concreto, as aplicacións de GTK non poden cambiar a duración das animación, aínda que si poden desactivar as animacións se a <interface>velocidade das animacións</interface> é <interface>instantánea</interface>.

[ctx: Animation speed]
en: Slow
gl: Lenta

[ctx: Animation speed]
en: Instant
gl: Instantánea

[ctx: @title:group]
en: Desktop animations
gl: Animacións do escritorio

[ctx: @label:listbox]
en: Window open/close:
gl: Apertura e peche de xanelas:

[ctx: @label:listbox]
en: Window maximize:
gl: Maximizar xanelas:

[ctx: @label:listbox]
en: Window minimize:
gl: Minimizar xanelas:

[ctx: @label:listbox]
en: Window full screen:
gl: Xanela a pantalla completa:

[ctx: @label:listbox]
en: Peek at desktop:
gl: Ollar o escritorio:

[ctx: @label:listbox]
en: Virtual desktop switching:
gl: Cambio de escritorio virtual:

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
gl: Configurar…

[ctx: @title:group translate as short as possible]
en: More effects settings:
gl: Configuración de efectos adicionais:
