kwin-x11 - en to ia translation catalogue (14 entries)

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
ia: Necun

en: Global animation speed:
ia: Velocitate de animation global:

[ctx: @info:tooltip]
en: Some applications do not support this setting: In particular, GTK applications cannot change animation duration, but will still disable animations when <interface>animation speed</interface> is <interface>Instant</interface>.
ia: Alcun applicationes non supporta iste preferentia: In particular, applicationde de GTK non pote cambiar duration de animation, ma ancora dishabilitara animationes quando <interface>velocitate de animation </interface>  es <interface>Instante</interface>.

[ctx: Animation speed]
en: Slow
ia: Lente

[ctx: Animation speed]
en: Instant
ia: Instante

[ctx: @title:group]
en: Desktop animations
ia: Animationes de scriptorio

[ctx: @label:listbox]
en: Window open/close:
ia: Fenestra Aperi/Claude:

[ctx: @label:listbox]
en: Window maximize:
ia: Maximiza fenestra:

[ctx: @label:listbox]
en: Window minimize:
ia: Minimiza fenestra:

[ctx: @label:listbox]
en: Window full screen:
ia: Fenestra schermo plen:

[ctx: @label:listbox]
en: Peek at desktop:
ia: Reguarda a scriptorio

[ctx: @label:listbox]
en: Virtual desktop switching:
ia: Commutar de scriptorio virtual:

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
ia: Configura…

[ctx: @title:group translate as short as possible]
en: More effects settings:
ia: Plus preferentias de effectos:
