kcmkwincompositing - en to id translation catalogue (8 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
id: Aksesibilitas

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
id: Penampilan

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
id: Fokus

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
id: Peralatan

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
id: Animasi Peralihan Desktop Virtual

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
id: Pengelolaan Jendela

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
id: Animasi Buka/Tutup Jendela

en: KWin development team
id: Tim pengembang KWin
