kcmkwm - en to kk translation catalogue (49 entries)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow1)
en: In this row you can customize left click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
kk: Осы жолда Сіз назардан тыс терезенің ішінде тышқанның сол жақ батырмасын шерткенде болатын әрекетерін баптай аласыз (ішкі дегені айдарда да, қоршауда да емес).

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow3) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveT
en: Activate
kk: Назар аудару

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow2)
en: In this row you can customize middle click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
kk: Осы жолда Сіз назардан тыс терезенің ішінде тышқанның ортаңғы батырмасын шерткенде болатын әрекетерін баптай аласыз (ішкі дегені айдарда да, қоршауда да емес).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow3)
en: In this row you can customize right click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
kk: Осы жолда Сіз назардан тыс терезенің ішінде тышқанның оң жақ батырмасын шерткенде болатын әрекетерін баптай аласыз (ішкі дегені айдарда да, қоршауда да емес).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandWindowWheel)
en: In this row you can customize behavior when scrolling into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
kk: Осы жолда Сіз назардан тыс терезенің ішінде тышқан тегіршігін бұрағанда болатын әрекетерін баптай аласыз (ішкі дегені айдарда да, қоршауда да емес).

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindowWheel)
en: Scroll
kk: Бұрау

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAllKey)
en: Here you select whether holding the Meta key or Alt key will allow you to perform the following actions.
kk: Осында Сіз Meta және Alt пернелерді басып тұрғанда болатын әрекетерді баптай аласыз.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1)
en: In this row you can customize left click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
kk: Осы жолда Сіз терезенің айдарын не қоршауын меңзеп, тышқанның сол жақ батырмасын шерткенде болатын әрекеттерді баптай аласыз.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: Move
kk: Жылжыту

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: Resize
kk: Өлшемін өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i
en: Raise
kk: Алға шығару

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, wi
en: Lower
kk: Төменге

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, wi
en: Minimize
kk: Түю

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2)
en: In this row you can customize middle click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
kk: Осы жолда Сіз терезенің айдарын не қоршауын меңзеп, тышқанның ортаңғы батырмасын шерткенде болатын әрекеттерді баптай аласыз.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: In this row you can customize right click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
kk: Осы жолда Сіз терезенің айдарын не қоршауын меңзеп, тышқанның оң жақ батырмасын шерткенде болатын әрекеттерді баптай аласыз.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAllWheel)
en: Here you can customize KDE's behavior when scrolling with the mouse wheel in a window while pressing the modifier key.
kk: Осында Сіз түрлендіру пернесін басып тұрып тышқанның тегершігін бұрағанда болатын әрекеттерін баптай аласыз.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_ShadeHoverInterval)
en: Sets the time in milliseconds before the window unshades when the mouse pointer goes over the shaded window.
kk: Түйілген терезені автоматты түрде жаятын айдардың үстінде тышқанның меңзерін кідірту уақытын (милисекундтарда) келтіріңіз.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_DelayFocusInterval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AutoRaiseInterval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_ShadeHoverInterval)
en:  ms
kk:  мс

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: Random
kk: Кездейсоқ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: Centered
kk: Ортада

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_DelayFocusInterval)
en: This is the delay after which the window the mouse pointer is over will automatically receive focus.
kk: Бұл терезеге назар ауыстыратын тышқанның кідіріс уақыты.

note: i18n: Focus Stealing Prevention Level i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_BorderSnapZone) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_WindowSnapZone) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_CenterSnapZone) i18n: ectx: property (
en: None
kk: Жоқ

note: i18n: Focus Stealing Prevention Level i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_FocusStealingPreventionLevel)
en: Low
kk: Төмен

note: i18n: Focus Stealing Prevention Level i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_FocusStealingPreventionLevel)
en: Medium
kk: Орташа

note: i18n: Focus Stealing Prevention Level i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_FocusStealingPreventionLevel)
en: High
kk: Жоғары

note: i18n: Focus Stealing Prevention Level i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_FocusStealingPreventionLevel)
en: Extreme
kk: Өте жоғары

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ClickRaise)
en: When this option is enabled, the active window will be brought to the front when you click somewhere into the window contents. To change it for inactive windows, you need to change the settings in the Actions tab.
kk: Бұл параметр рұқсат етілсе, терезенің кез-келген жерінен шертсеңіз, назар түскен терезе алдына шығады. Бұны назардан тыс терезелерге орнату үшін 'Әрекетер' қойындысына барыңыз.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoRaise)
en: When this option is enabled, a window in the background will automatically come to the front when the mouse pointer has been over it for some time.
kk: Рұқсат етіліп тұрса, тышқанның меңзері біршама уақыт кідірген терезе автоматты түрде алға шығарылады.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_AutoRaiseInterval)
en: This is the delay after which the window that the mouse pointer is over will automatically come to the front.
kk: Автоматты түрде алға шығарылу үшін қажетті тышқан меңзері кідіру уақыты.

en: &Focus
kk: &Назар

en: &Titlebar Actions
kk: &Айдар әрекеттері

en: Window Actio&ns
kk: Терезе әре&кеттері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: &Double-click:
kk: Қ&ос түртім:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand)
en: Behavior on <em>double</em> click into the titlebar.
kk: Айдарда <em>қос</em> шертім жасағандағы әрекет.

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonLeftClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonMi
en: Maximize
kk: Кең жаю

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar1
en: Shade
kk: Айдарға түю

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar1
en: Close
kk: Жабу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Active
kk: Назардағы терезеде

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Inactive
kk: Назардан тыс терезе

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar3)
en: Behavior on <em>left</em> click into the titlebar or frame of an <em>active</em> window.
kk: <em>Назардағы</em> терезенің айдары не қоршауын меңзеп, тышқанның <em>сол</em> жақ батырмасын шерткенде болатын әрекеттер.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar3)
en: Behavior on <em>left</em> click into the titlebar or frame of an <em>inactive</em> window.
kk: <em>Назардағы емес</em>терезенің айдары не қоршауын меңзеп, тышқанның <em>сол</em> жақ батырмасын шерткенде болатын әрекеттер.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonLeftClickCommand)
en: Behavior on <em>left</em> click onto the maximize button.
kk: Кең жаю батырмасын тышқанның <em>сол</em> жақ батырмасымен шерткенде болатын әрекет.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonMiddleClickCommand)
en: Behavior on <em>middle</em> click onto the maximize button.
kk: Кең жаю батырмасын тышқанның <em>ортаңғы</em> батырмасымен шерткенде болатын әрекет.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonRightClickCommand)
en: Behavior on <em>right</em> click onto the maximize button.
kk: Кең жаю батырмасын тышқанның <em>оң</em> жақ батырмасымен шерткенде болатын әрекет.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, windowSnapLabel)
en: &Window snap zone:
kk: &Терезенің жабысу төңірегі:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_WindowSnapZone)
en: Here you can set the snap zone for windows, i.e. the 'strength' of the magnetic field which will make windows snap to each other when they are moved near another window.
kk: Бұнда Сіз терезелердің шектерінің жабысу төңірегін, яғни, терезенің шегі басқа терезенің шегіне жақындағанда, магниттердей тартылып жабыса қалатын қашықтықты, баптай аласыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, centerSnaplabel)
en: &Center snap zone:
kk: &Ортасы жабысу төңірегі:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_CenterSnapZone)
en: Here you can set the snap zone for the screen center, i.e. the 'strength' of the magnetic field which will make windows snap to the center of the screen when moved near it.
kk: Бұнда Сіз экран ортасының жабысу төңірегін, яғни, терезенің ортасы экранның ортасана жақындағанда, магниттей тартылып жабыса қалатын қашықтықты, баптай аласыз.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SnapOnlyWhenOverlapping)
en: Here you can set that windows will be only snapped if you try to overlap them, i.e. they will not be snapped if the windows comes only near another window or border.
kk: Мұнда Сіз тек қабаттасқан терезелерді ғана түйісіп жабыстрылсын деп баптап қоя аласыз, яғни қабаттаспай жай жақын орналасқан терезелерге әсер етпейтіндей.
