kcmkwinscreenedges - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: No Action
lt: Jokio veiksmo

en: Peek at Desktop
lt: Žvilgsnis į darbalaukį

en: Lock Screen
lt: Užrakinti ekraną

en: Show KRunner
lt: Rodyti KRunner

en: Activity Manager
lt: Veiklų tvarkytuvė

en: Application Launcher
lt: Programų paleidyklė

en: Present Windows
lt: Pateikti langus

en: %1 - All Desktops
lt: %1 - Visų darbalaukių

en: %1 - Current Desktop
lt: %1 - Dabartinio darbalaukio

en: %1 - Current Application
lt: %1 - Dabartinės programos

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Toggle window switching
lt: Įjungti lango perjungimą

en: Toggle alternative window switching
lt: Įjungti alternatyvų lango perjungimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, infoLabel)
en: You can trigger an action by pushing the mouse cursor against the corresponding screen edge or corner.
lt: Galite sukelti veiksmą, stumdami pelės žymeklį į atitinkamą ekrano kraštą ar kampą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quickMaximizeLabel)
en: &Maximize:
lt: &Išskleisti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ElectricBorderMaximize)
en: Windows dragged to top edge
lt: Langai tempiami į viršutinį ekrano kraštą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quickTileLabel)
en: &Tile:
lt: Iš&kloti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ElectricBorderTiling)
en: Windows dragged to left or right edge
lt: Langai tempiami į kairįjį ar dešinįjį ekrano kraštą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Behavior:
lt: Elgsena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, remainActiveOnFullscreen)
en: Remain active when windows are fullscreen
lt: Palikti aktyvų, kai yra langų viso ekrano veiksenoje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, electricBorderCornerRatioLabel)
en: Trigger &quarter tiling in:
lt: Ketvirtinis išk&lojimas sukeliamas pasiekus:

note: i18n: ectx: property (prefix), widget (QSpinBox, electricBorderCornerRatioSpin)
en: Outer
lt: Išorinius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: of the screen
lt: ekrano krašto

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, desktopSwitchLabel)
en: Change desktop when the mouse cursor is pushed against the edge of the screen
lt: Pakeisti darbalaukį, kai pelės žymeklis stumiamas į ekrano kraštą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, desktopSwitchLabel)
en: &Switch desktop on edge:
lt: &Perjungti darbalaukį pakraštyje:

[ctx: Switch desktop on edge]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Disabled
lt: Išjungta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Only when moving windows
lt: Tik perkeliant langus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Always enabled
lt: Visada įjungta

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, activationDelayLabel)
en: Amount of time required for the mouse cursor to be pushed against the edge of the screen before the action is triggered
lt: Laiko tarpas, kurį pelės žymeklis turi būti stumiamas į ekrano kraštą, prieš sukeliant veiksmą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, activationDelayLabel)
en: Activation &delay:
lt: Aktyvavimo de&lsa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, triggerCooldownLabel)
en: Amount of time required after triggering an action until the next trigger can occur
lt: Kiek laiko turi praeiti po veiksmo, prieš sukeliant naują pakartotinį veiksmą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, triggerCooldownLabel)
en: &Reactivation delay:
lt: Aktyvavimo iš naujo &delsa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, CornerBarrierLabel)
en: &Corner barrier:
lt: &Kampo barjeras:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_CornerBarrier)
en: Here you can enable or disable the virtual corner barrier between screens. The barrier prevents the cursor from moving to another screen when it is already touching a screen corner. This makes it easier to trigger user interface elements like maximized windows' close buttons when using multiple screens.
lt: Čia galite įjungti arba išjungti tarp ekranų esantį virtualų kampo barjerą. Barjeras neleidžia pelės žymekliui pereiti į kitą ekraną tuomet, kai jis jau liečia ekrano kampą. Kai naudojami keli ekranai, tai leidžia lengviau inicijuoti naudotojo sąsajos elementus, pavyzdžiui, spustelėti ant išskleistų langų užvėrimo mygtukų.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_CornerBarrier)
en: Prevents cursors from crossing at screen corners.
lt: Neleidžia žymekliui kirsti ekrano kampuose.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, EdgeBarrierLabel)
en: &Edge barrier:
lt: K&rašto barjeras:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_EdgeBarrier)
en: Here you can set size of the edge barrier between different screens. The barrier adds additional distance you have to move your pointer before it crosses the edge onto the other screen. This makes it easier to access user interface elements like Plasma Panels that are located on an edge between screens.
lt: Čia galite nustatyti krašto barjero, esančio tarp skirtingų ekranų, dydį. Barjeras prideda papildomą atstumą, kurį turi įveikti jūsų pelės žymeklis, prieš kirsdamas kraštą ir patekdamas į kitą ekraną. Tai leidžia lengviau pasiekti naudotojo sąsajos elementus, pavyzdžiui, krašte tarp ekranų esančius Plasma skydelius.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_EdgeBarrier)
en: Additional distance cursor needs to travel to cross screen edges.
lt: Papildomas atstumas, kurį žymekliui reikia nukeliauti, kad kirstų ekrano kraštus.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_EdgeBarrier)
en: None
lt: Nėra

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_EdgeBarrier)
en:  px
lt:  piks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: You can trigger an action by swiping from the screen edge towards the center of the screen.
lt: Galite sukelti veiksmą, perbraukdami iš ekrano krašto į ekrano centrą.
