kwin - en to lv translation catalogue (12 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
lv: Pieejamība

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
lv: Izskats

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
lv: Fokuss

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
lv: Aplūkot darbvirsmas animāciju

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
lv: Rīki

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
lv: Virtuālās darbvirsmas maiņas animācija

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
lv: Logu pārvaldība

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
lv: Loga atvēršanas/aizvēršanas animācija

en: KWin development team
lv: „KWin“ izstrādātāju komanda

[ctx: Error message]
en: Could not locate package metadata
lv: Neizdevās atrast pakotņu metadatus

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not contain a valid metadata.json file
lv: %1 nesatur derīgu „metadata.json“ datni

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not exist
lv: %1 nepastāv
