kwin - en to nl translation catalogue (16 entries)

[ctx: A numbered name for virtual desktops]
en: Desktop %1 | Desktop %1
nl[0]: Bureaublad %1
nl[1]: Bureaublad %1

en: There was an error connecting to the compositor.
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het verbinden met de opsteller.

en: There was an error saving the settings to the compositor.
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het instellen van de opsteller.

en: There was an error requesting information from the compositor.
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het vragen van informatie uit de opsteller.

[ctx: @text:label Number of rows, label associated to a number input field]
en: Rows:
nl: Rijen:

[ctx: @action:button]
en: Add Desktop
nl: Bureaublad toevoegen

[ctx: @info:tooltip]
en: Rename
nl: Hernoemen

[ctx: @info:tooltip]
en: Confirm new name
nl: Nieuwe naam bevestigen

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
nl: Verwijderen

en: Virtual desktops have been changed outside this settings application. Saving now will overwrite the changes.
nl: Virtuele bureaubladen zijn gewijzigd buiten deze toepassing voor instellen. Nu opslaan zal de wijzigingen overschrijven.

en: Row %1
nl: Rij %1

en: Options:
nl: Opties:

en: Navigation wraps around
nl: Doorlopende navigatie

en: Show animation when switching:
nl: Animatie tonen bij omschakelen:

en: Show on-screen display when switching:
nl: On-screen-display tonen bij omschakelen:

en: Show desktop layout indicators
nl: Indicatoren voor bureaubladindeling tonen
