kcmkwincompositing - en to nn translation catalogue (12 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
nn: Tilgjenge

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
nn: Utsjånad

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
nn: Fokus

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
nn: Animasjon ved kikking på skrivebordet

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
nn: Verktøy

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
nn: Animering ved byte av virtuelt skrivebord

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
nn: Vindaugshandsaming

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
nn: Animasjon ved opning/lukking av vindauge

en: KWin development team
nn: KWin-utviklingslaget

[ctx: Error message]
en: Could not locate package metadata
nn: Fann ikkje pakke-metadata

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not contain a valid metadata.json file
nn: %1 inneheld ikkje ei gyldig metadata.json-fil

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not exist
nn: %1 finst ikkje
