kwin-x11 - en to pl translation catalogue (14 entries)

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
pl: Brak

en: Global animation speed:
pl: Globalna szybkość animacji:

[ctx: @info:tooltip]
en: Some applications do not support this setting: In particular, GTK applications cannot change animation duration, but will still disable animations when <interface>animation speed</interface> is <interface>Instant</interface>.
pl: Niektóre z aplikacji nie obsługują tego ustawienia: W szczególności aplikacje GTK nie mogą zmienić czasu trwania animacji, lecz nadal mogą je wyłączyć, gdy <interface>szybkość animacji</interface> jest ustawiona na <interface>natychmiastową</interface>.

[ctx: Animation speed]
en: Slow
pl: Wolne

[ctx: Animation speed]
en: Instant
pl: Natychmiastowe

[ctx: @title:group]
en: Desktop animations
pl: Animacje pulpitu

[ctx: @label:listbox]
en: Window open/close:
pl: Otwieranie/zamykanie okien:

[ctx: @label:listbox]
en: Window maximize:
pl: Zmaksymalizuj okno:

[ctx: @label:listbox]
en: Window minimize:
pl: Zminimalizuj okno:

[ctx: @label:listbox]
en: Window full screen:
pl: Okno na całym ekranie:

[ctx: @label:listbox]
en: Peek at desktop:
pl: Podejrzyj pulpit:

[ctx: @label:listbox]
en: Virtual desktop switching:
pl: Przełączanie wirtualnych pulpitów:

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
pl: Ustawienia…

[ctx: @title:group translate as short as possible]
en: More effects settings:
pl: Więcej ustawień efektów:
