kwin - en to sa translation catalogue (12 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
sa: सुलभता

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
sa: स्वरूपम्‌

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
sa: केंद्रबिन्दुः

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
sa: डेस्कटॉप एनिमेशन इत्यत्र दृष्टिपातं कुर्वन्तु

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
sa: उपकरणाः

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
sa: वर्चुअल डेस्कटॉप स्विचिंग एनिमेशन

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
sa: विण्डो प्रबन्धन

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
sa: विण्डो उद्घाट/बन्द एनिमेशन

en: KWin development team
sa: KWin विकास दल

[ctx: Error message]
en: Could not locate package metadata
sa: संकुलस्य मेटाडाटा इत्यस्य स्थानं ज्ञातुं न शक्तवान्

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not contain a valid metadata.json file
sa: %1 मध्ये वैधं metadata.json सञ्चिका नास्ति

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not exist
sa: %1 नास्ति
