kwin-x11 - en to sk translation catalogue (14 entries)

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
sk: Žiadna

en: Global animation speed:
sk: Globálna rýchlosť animácie:

[ctx: @info:tooltip]
en: Some applications do not support this setting: In particular, GTK applications cannot change animation duration, but will still disable animations when <interface>animation speed</interface> is <interface>Instant</interface>.
sk: Niektoré aplikácie nepodporujú toto nastavenie: Najmä aplikácie GTK nemôžu zmeniť dĺžku animácie, ale stále vypnú animácie, keď je <interface>rýchlosť animácie</interface> nastavená na <interface>Okamžitá</interface>.

[ctx: Animation speed]
en: Slow
sk: Pomalá

[ctx: Animation speed]
en: Instant
sk: Okamžitá

[ctx: @title:group]
en: Desktop animations
sk: Animácie pracovnej plochy

[ctx: @label:listbox]
en: Window open/close:
sk: Otvorenie/zatvorenie okna:

[ctx: @label:listbox]
en: Window maximize:
sk: Maximalizácia okna:

[ctx: @label:listbox]
en: Window minimize:
sk: Minimalizácia okna:

[ctx: @label:listbox]
en: Window full screen:
sk: Celá obrazovka okna:

[ctx: @label:listbox]
en: Peek at desktop:
sk: Náhľad na plochu:

[ctx: @label:listbox]
en: Virtual desktop switching:
sk: Prepínanie virtuálnych plôch:

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
sk: Nastaviť…

[ctx: @title:group translate as short as possible]
en: More effects settings:
sk: Ďalšie nastavenia efektov:
