kcm_kwindesktop - en to sl translation catalogue (16 entries)

[ctx: A numbered name for virtual desktops]
en: Desktop %1 | Desktop %1
sl[0]: Namizje %1
sl[1]: Namizji %1
sl[2]: Namizja %1
sl[3]: Namizja %1

en: There was an error connecting to the compositor.
sl: Pri povezovanju z upodobilnikom je prišlo do napake.

en: There was an error saving the settings to the compositor.
sl: Pri shranjevanju nastavitev v upodobilniku je prišlo do napake.

en: There was an error requesting information from the compositor.
sl: Pri zahtevah informacij od upodobilnika je prišlo do napake.

[ctx: @text:label Number of rows, label associated to a number input field]
en: Rows:
sl: Vrstic:

[ctx: @action:button]
en: Add Desktop
sl: Dodaj namizje

[ctx: @info:tooltip]
en: Rename
sl: Preimenuj

[ctx: @info:tooltip]
en: Confirm new name
sl: Potrdi novo ime

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
sl: Odstrani

en: Virtual desktops have been changed outside this settings application. Saving now will overwrite the changes.
sl: Navidezna namizja so bila spremenjena izven tega nastavitvenega programa. Shranjevanje bo prepisalo prejšnje spremembe.

en: Row %1
sl: Vrstica %1

en: Options:
sl: Opcije:

en: Navigation wraps around
sl: Krmarjenje med namizji se krožno nadaljuje

en: Show animation when switching:
sl: Prikaži animacijo ob preklopu:

en: Show on-screen display when switching:
sl: Ob preklopu prikaži zaslon na zaslonu:

en: Show desktop layout indicators
sl: Prikaži prikazovalnik razporeda namizij
