kwin - en to sl translation catalogue (12 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
sl: Dostopnost

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
sl: Videz

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
sl: Osredotočenost

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
sl: Pokukaj v animacijo namizja

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
sl: Orodja

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
sl: Animacija preklopa virtualnega namizja

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
sl: Upravljanje oken

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
sl: Animacija odpiranja in zapiranja oken

en: KWin development team
sl: Razvojna skupina KWin

[ctx: Error message]
en: Could not locate package metadata
sl: Ni bilo mogoče locirati mepatpodatkov paketa

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not contain a valid metadata.json file
sl: %1 ne vsebuje veljavne datoteke metadata.json

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not exist
sl: %1 ne obstaja
