kwin - en to sv translation catalogue (12 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
sv: Handikappstöd

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
sv: Utseende

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
sv: Fokus

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
sv: Kika på skrivbordsanimering

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
sv: Verktyg

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
sv: Animering vid virtuellt skrivbordsbyte

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
sv: Fönsterhantering

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
sv: Animering av öppna och stäng fönster

en: KWin development team
sv: Kwin-utvecklingsgrupp

[ctx: Error message]
en: Could not locate package metadata
sv: Kunde inte lokalisera paketmetadata

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not contain a valid metadata.json file
sv: %1 innehåller inte en giltig metadata.json-fil

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not exist
sv: %1 finns inte
