kcmkwincompositing - en to tg translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, animationSpeedLabel)
en: Animation speed:
tg: Суръати аниматсия:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Very slow
tg: Хеле суст

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Instant
tg: Бетаъхир

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Never
tg: Ҳеҷ гоҳ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Always
tg: Ҳамеша
