kwin - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Import KWin Script
th: นําเข้าสคริปต์ KWin

[ctx: Placeholder is error message returned from the install service]
en: Cannot import selected script.
    %1
th: ไม่สามารถนําเข้าสคริปต์ที่เลือกได้
    %1

[ctx: Placeholder is name of the script that was imported]
en: The script "%1" was successfully imported.
th: สคริปต์ "%1" ถูกนําเข้าเรียบร้อยแล้ว

en: Error when uninstalling KWin Script: %1
th: ข้อผิดพลาดเมื่อถอนการติดตั้งสคริปต์ KWin: %1

en: Install from File…
th: ติดตั้งจากไฟล์...

[ctx: @action:button get new KWin scripts]
en: Get New…
th: รับใหม่...

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete…
th: ลบ...
