kcmkwinscreenedges - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: No Action
uk: Без дії

en: Peek at Desktop
uk: Показати стільницю

en: Lock Screen
uk: Заблокувати екран

en: Show KRunner
uk: Показати KRunner

en: Activity Manager
uk: Керування просторами дій

en: Application Launcher
uk: Засіб запуску програм

en: Present Windows
uk: Показ вікон

en: %1 - All Desktops
uk: %1 — усі стільниці

en: %1 - Current Desktop
uk: %1 — поточна стільниця

en: %1 - Current Application
uk: %1 — поточна програма

en: Overview
uk: Огляд

en: Grid
uk: Сітка

en: Toggle window switching
uk: Увімкнути/Вимкнути перемикання вікон

en: Toggle alternative window switching
uk: Увімкнути/Вимкнути альтернативне перемикання вікон

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, infoLabel)
en: You can trigger an action by pushing the mouse cursor against the corresponding screen edge or corner.
uk: Щоб увімкнути дію, пересуньте вказівник миші вашого комп’ютера до відповідного краю або кута екрана

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quickMaximizeLabel)
en: &Maximize:
uk: &Максимізувати:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ElectricBorderMaximize)
en: Windows dragged to top edge
uk: вікна, які перетягнуто на верхній край

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quickTileLabel)
en: &Tile:
uk: М&озаїка:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ElectricBorderTiling)
en: Windows dragged to left or right edge
uk: вікна, які перетягнуто на лівий або правий край

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Behavior:
uk: Поведінка:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, remainActiveOnFullscreen)
en: Remain active when windows are fullscreen
uk: Лишатися активним, якщо вікна розгорнуто на увесь екран

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, electricBorderCornerRatioLabel)
en: Trigger &quarter tiling in:
uk: Вмикання &чвертинної мозаїчності у:

note: i18n: ectx: property (prefix), widget (QSpinBox, electricBorderCornerRatioSpin)
en: Outer
uk: Зовнішніх

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: of the screen
uk: екрана

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, desktopSwitchLabel)
en: Change desktop when the mouse cursor is pushed against the edge of the screen
uk: Змінити стільницю, якщо вказівник миші буде наведено на край екрана

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, desktopSwitchLabel)
en: &Switch desktop on edge:
uk: П&еремикати стільниці на краю:

[ctx: Switch desktop on edge]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Disabled
uk: Вимкнено

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Only when moving windows
uk: Лише під час пересування вікон

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ElectricBorders)
en: Always enabled
uk: Увімкнено завжди

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, activationDelayLabel)
en: Amount of time required for the mouse cursor to be pushed against the edge of the screen before the action is triggered
uk: Час, який слід утримувати вказівник миші на краю екрана для вмикання дії.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, activationDelayLabel)
en: Activation &delay:
uk: &Затримка дії:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_ElectricBorderDelay) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_ElectricBorderCooldown)
en:  ms
uk:  мс

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, triggerCooldownLabel)
en: Amount of time required after triggering an action until the next trigger can occur
uk: Час, після використання дії до можливого використання наступної дії.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, triggerCooldownLabel)
en: &Reactivation delay:
uk: &Затримка реактивації:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, CornerBarrierLabel)
en: &Corner barrier:
uk: &Кутовий бар'єр:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_CornerBarrier)
en: Here you can enable or disable the virtual corner barrier between screens. The barrier prevents the cursor from moving to another screen when it is already touching a screen corner. This makes it easier to trigger user interface elements like maximized windows' close buttons when using multiple screens.
uk: Тут ви можете увімкнути або вимкнути віртуальний кутовий бар'єр між екранами. Бар'єр запобігатиме пересуванню вказівника на інший екран, якщо вказівник вже торкається кута екрана. Це спрощує виклик елементів інтерфейсу користувача, зокрема кнопок закриття максимізованих вікон, при використанні декількох екранів.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_CornerBarrier)
en: Prevents cursors from crossing at screen corners.
uk: Запобігає переходу вказівника у кутах екрана.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, EdgeBarrierLabel)
en: &Edge barrier:
uk: К&райовий бар'єр:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_EdgeBarrier)
en: Here you can set size of the edge barrier between different screens. The barrier adds additional distance you have to move your pointer before it crosses the edge onto the other screen. This makes it easier to access user interface elements like Plasma Panels that are located on an edge between screens.
uk: Тут ви можете встановити розмір крайового бар'єра між різними екранами. Бар'єр встановлює додаткову відстань, на яку ви маєте просунути вказівник, перш ніж система вважатиме, що він перетнув край екрана і перейшов на інший екран. Це спрощує доступ до елементів інтерфейсу, зокрема панелей Плазми, якщо їх розташовано на краю між екранами.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_EdgeBarrier)
en: Additional distance cursor needs to travel to cross screen edges.
uk: Додаткова відстань, яку має пройти вказівник для перетину країв екрана.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_EdgeBarrier)
en: None
uk: Немає

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_EdgeBarrier)
en:  px
uk:  пк

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: You can trigger an action by swiping from the screen edge towards the center of the screen.
uk: Щоб увімкнути дію, виконайте на сенсорній панелі рух від краю екрана до центру
