kwin - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
ar: لوحة المفاتيح الوهميّة

en: Choose Virtual Keyboard
ar: اختر لوحة المفاتيح الوهمية

en: None
ar: بلا

en: Do not use any virtual keyboard
ar: لا تستعمل أي لوحة مفاتيح وهمية

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
ar: هذه الوحدة تجعلك تختار لوحة مفاتيح وهمية.
