kwin - en to ar translation catalogue (13 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
ar: الإتاحة

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
ar: المظهر

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
ar: التركيز

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
ar: تحريكات إلقاء النظرة على سطح المكتب

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
ar: الأدوات

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
ar: الرسوم المتحركة لتبديل سطح المكتب الافتراضية

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
ar: إدارة النّوافذ

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
ar: حركات فتح/غلق النوافذ

en: KWin development team
ar: فريق تطوير كوين

[ctx: Error message]
en: Could not locate package metadata
ar: تعذّر تحديد موقع البيانات الوصفية للحزمة

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not contain a valid metadata.json file
ar: لا يحوي %1 على ملف metadata.json صالح

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not exist
ar: %1 غير موجود

en: Error loading widget from %1: %2
ar: حدث خطأ أثناء تحميل عنصر واجهة المستخدم من %1: %2
