kwin - en to ast translation catalogue (5 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
ast: Accesibilidá

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
ast: Aspeutu

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
ast: Ferramientes

en: KWin development team
ast: L'equipu de desendolcu de KWin

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not exist
ast: «%1» nun esiste
