kwin - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Desktop Effects
az: İş masası effektləri

en: Author: %1
    License: %2
az: Müəllif: %1
    Lisenziya: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
az: Videonu Göstərmək/Gizlətmək

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure...
az: Tənzimləmə...

en: This module lets you configure desktop effects.
az: Bu modul iş masası effektlərinizi tənzimləmənizə imkan verir.

en: Hint: To find out or configure how to activate an effect, look at the effect's settings.
az: Qeyd: Effekti necə aktivləşdirəcəyinizi tapmaq və ya tənzimləmək üçün effektin ayarlarına baxın.

en: Configure Filter
az: Çeşidləmə qaydaları

en: Exclude unsupported effects
az: Dəstəklənməyən effektləri gizlətmək

en: Exclude internal effects
az: Daxili effektləri gizlətmək

en: Get New Desktop Effects...
az: Yeni İş masası Effektləri Almaq...
